Kavaklıdere haberleri; Kavaklıdere haber 1
HABER

Kavaklıdere haberleri

Kavaklıdere | Haber | News

Kavaklıdere
HABER

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Halk Yürüyüşü ve Anma Programı

 

Kavaklıdere Belediye Haberleri

48 Haber Ajansı (48HA) - 16.07.2023 - 15 Temmuz darbe girişiminin 7'inci yılında Muğla'nın Kavaklıdere ilçesi şehit ve gazileri unutmadı.

15 Temmuz darbe girişiminin 7'inci yılında Muğla'nın Kavaklıdere ilçesi şehit ve gazilerini unutmadı. İlçede 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Halk Yürüyüşü ve Anma Programı düzenlendi.

Kavaklıdere'de 15 Temmuz anma programı 5

Kavaklıdere'de 15 Temmuz anma programı - 2023. Kavaklıdere Kaymakamı Oray Güven (Bayrağı taşıyan), Kavaklıdere Belediye Başkanı mehmet Demir (Mavi gömlekli), AK Parti Kavaklıdere İlçe Başkanı Volkan Alpözen (Siyah tişörtlü)

15 Temmuz 2016'da darbe girişiminde 240'ı aşkın sivil, polis ve asker ölmüştü. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısı ile sokaklara ve meydanlara çıkan vatandaşlar darbe girişimine karşı göğüs göğüse mücadele etmişlerdi. Şehit ve gazileri anmak için 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü ilan edildi.

Kavaklıdere'de 15 Temmuz anma programı 3

Kavaklıdere'de 15 Temmuz anma programı - 2023

Muğla'nın Kavaklıdere ilçesinde de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü unutulmadı. Kavaklıdere Kaymakamlığı önderliğinde belediye, STK'lar ve siyasi partilerin katılımyla Halk Yürüyüşü ve Anma Programı düzenlendi. Etkinlikte Türk Bayraklarıyla ilçe merkezinde gerçekleştirilen yürüyüşse yüzlerce kişi katıldı. Kavaklıdere Belediye binası önündeki alanda da anma gerçekleştirildi.

Kavaklıdere'de 15 Temmuz anma programı 4

Kavaklıdere'de 15 Temmuz anma programı - 2023

Kavakldere Kaymakamı Oray Güven, Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir, ilçe protokolü, siyasi parti temsilcileri ile vatandaşların katılımıyla etkinlik coşkulu ama bir o kadar da hüzünlü geçti.

Kavaklıdere'de 15 Temmuz anma programı 5

Kavaklıdere'de 15 Temmuz anma programı - 2023

Etkinlik Takvimi

TEK TIKLA TÜM MUĞLA - İlçe ilçe Muğla'daki etkinlikler. Konser, sergi, söyleşi, yarışma, spor, tiyatro, panel, anma, eylem, toplantı, sinema, imza günü, festival, kutlama vd... MUĞLA ETKİNLİK TAKVİMİ. TIKLA

 

Muğla ilçelerinden haberler

TAGS;

Kavaklıdere haberleri

Muğla

Kavaklıdere News