Kavaklıdere haberleri; Kavaklıdere haber 1
HABER

Kavaklıdere haberleri

Kavaklıdere | Haber | News

Kavaklıdere
HABER

Eğitim camiasını buluşturan nikah - VİDEOLU HABER

 

Kavaklıdere Belediye Haberleri

48 Haber (GHA) - 11.06.2023 - Kavaklıdere, Menteşe mahallesi muhtarı Yılmaz Evran'ın eğitim camiasında görev yapan oğlu, öğretmen olan nişanlısıyla dünya evine girdi. Nikahı Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir kıydı.

Muğla'nın Kavaklıdere ilçesi'nin Menteşe mahallesi muhtarı Yımaz Evran'ın öğretmenlik yapan oğlu Murat Evran ile kendisi gibi öğretmen olan nişanlısı Merve Karagöz ile hayatını birleştirdi.

Kavaklıdere Belediyesi'nin Menteşe mahallesindeki sosyal tesislerinde düzenlenen nikah töreni ve öncesindeki dualı, yemekli etkinliklere çiftin öğretmen arkadaşlarının yanı sıra Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir, Kavaklıdere Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Karataş, Kavaklıdere İlçe Milli Eğitim Müdürü Nuray Kabaş ile yüzlerce mahalle sakini katıldı.

Yerel geleneksel değerlere göre düzenlenen nikah ve düğün etkinliğinde Murat ve Merve çiftinin şahitliklerini Kavaklıdere İlçe Milli Eğitim Müdürü Nuray Kabaş, Cüneyt Duran ve Hüsna Karagöz yaptı.

Etkinlik Takvimi

TEK TIKLA TÜM MUĞLA - İlçe ilçe Muğla'daki etkinlikler. Konser, sergi, söyleşi, yarışma, spor, tiyatro, panel, anma, eylem, toplantı, sinema, imza günü, festival, kutlama vd... MUĞLA ETKİNLİK TAKVİMİ. TIKLA

 

Muğla ilçelerinden haberler

TAGS;

Kavaklıdere haberleri

Muğla

Kavaklıdere Haberleri