Kavaklıdere haberleri; Kavaklıdere haber 1
HABER

Kavaklıdere haberleri

Kavaklıdere | Haber | News

Kavaklıdere
HABER

Kavaklıdere Menteşe meydanına yeni mekan

 

Kavaklıdere Belediye Haberleri

48 Haber Ajansı (48HA) - 06.10.2023 - Kavaklıdere Belediyesi tarafından Menteşe mahallesi meydanına yaptırılan Belediye Kıraathanesi'nin açılışı gerçekleştirildi.

Kavaklıdere Menteşe meydanına yeni mekan 2

Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir Menteşe meydanına yeni mekan açılışına katıldı

Kavaklıdere Belediyesi Menteşe Mahallesi'nde son durakta meydan düzenlemesi, yolların kilitli taşlarla yenilenmesi, alt yapı inşaası ve muhtarlık binası ile sosyal mekan yaptı. Bu kapsamda ihaleyle kiralaması yapılan Belediye Kıraathanesi'nin açılışı gerçekleştirildi. Açılışta konuklara keşkek ikramında bulunuldu.

Kavaklıdere Menteşe meydanına yeni mekan 3

Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir Menteşe meydanına yeni mekan açılışına katıldı (Soldan dördüncü)

Uzun yıllardır kıraathanecilik yapan Ali Sazak tarafından işletmeye açılan Belediye Kıraathanesi önündeki herkese açık geniş dinlenme alanı ve temiz, bakımlı, ferah iç alanıyla Menteşe Mahallesi'ne yeni bir soluk kattı.

Bu sene ilk kez doğalgazla tanışan Kavaklıdere ilçesi mahallelerinden olan Menteşe'de yeni açılan kıraathane de doğalgaz kaloriferiyle kışa hazır hale getirildi. Yazın sıcak günleri içinde klimayla donatıldı.

Kavaklıdere Menteşe meydanına yeni mekan 4

Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir Menteşe meydanına yeni mekan açılışını yaptı

Aynı zamanda Menteşe Perşembe Pazarı'nın kurulduğu ve dolmuş araçları son ve ilk durağının yer aldığı meydanda bulunan Kavaklıdere Menteşe Mahallesi Belediye Kıraathanesi'nin açılışına Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir, Kavaklıdere Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Karataş, AK Parti Kavaklıdere İlçe Başkanı Volkan Alpözen, MHP Kavaklıdere İlçe Başkanı Nazmi Can, Menteşe Mahallesi Muhtarı Yılmaz Evran, Belediye Meclisi üyeleri ile yeni açılan kıraathanenin görevlisi Nedim Can ile mahalle sakinleri katıldı.

Kavaklıdere Menteşe meydanına yeni mekan 5

Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir Menteşe meydanına yeni mekan açılışına katıldı

Etkinlik Takvimi

TEK TIKLA TÜM MUĞLA - İlçe ilçe Muğla'daki etkinlikler. Konser, sergi, söyleşi, yarışma, spor, tiyatro, panel, anma, eylem, toplantı, sinema, imza günü, festival, kutlama vd... MUĞLA ETKİNLİK TAKVİMİ. TIKLA

 

Muğla ilçelerinden haberler

TAGS;

Kavaklıdere haberleri

Muğla

Kavaklıdere News