Kavaklıdere haberleri; Kavaklıdere haber 1
HABER

Kavaklıdere haberleri

Kavaklıdere | Haber | News

Kavaklıdere
HABER

12 yıl 3 ay hapsi cezası olan şahıs yakalandı

 

Kavaklıdere Belediye Haberleri

48 Haber (GHA) - 10.06.2023 - Hakkında 12 yıl, 3 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan şahıs Kavaklıdere'de operasyonla yakalandı. devamı;

"Açıkta bırakılan eşyaya hırsızlık" suçlamasıyla yargılanan ve 12 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırılan, bu cezası kesinleşen ve firari olarak aranan A.K.'nin Kavaklıdere ilçesinde olduğu öğrenildi.

Muğla İl Jandarma Komutanlığ ve Kavaklıdere İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerinin aranan şahısların yakalanmasına yönelik yapılan çalışmalar sonucu teknik ve fiziki takibe alınan A.K. için Kavaklıdere'de operasyon düzenlendi.

12 yıl, 3 ay kesinleşmiş hapis cezası ile yakalama kararı bulunan A.K. sorgusu ve işlemlerinin ardından bekletilmeksizin adliyeye sevk edildi. Burada hakkındaki infaz kararı yüzüne okunan A.K. tutuklanarak Muğla E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna gönderildi.

Etkinlik Takvimi

TEK TIKLA TÜM MUĞLA - İlçe ilçe Muğla'daki etkinlikler. Konser, sergi, söyleşi, yarışma, spor, tiyatro, panel, anma, eylem, toplantı, sinema, imza günü, festival, kutlama vd... MUĞLA ETKİNLİK TAKVİMİ. TIKLA

 

Muğla ilçelerinden haberler

TAGS;

Kavaklıdere haberleri

Muğla

Kavaklıdere Haberleri