Muğla siyaset haberleri
HABER

AK Parti Bodrum adayı; "Mehmet Tosun..."

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

Dolgu değil doğru haber...

Muğla belediye haberleri

48 Haber Ajansı (GHA) - 27.01.2024 - AK Parti Bodrum adayı; "Mehmet Tosun..." / AK Party Bodrum candidate; "Mehmet Tosun..."

İYİ Parti'den istifa eden Mehmet Tosun'un AK Parti'nin Bodrum Belediye Başkan adayı olacağı açıklandı. Bakın açıklamayı kim yaptı? Tosun ne dedi? Hepsi HABERDE...

AK Parti Muğla Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Aydın Ayaydın, seçim çalışmaları kapsamında Bdrum'da çeşitli STK'ları ve işveren örgütlerini ziyaret etti. Bodrum Ticaret Odası’nı da ziyaret eden Ayaydın, yerel medya ve ulusal haber ajansları temsilcilerinin sorularını da yanıtladı.

"Tosun adayımızdır"

Prof Dr, Aydın Ayaydın, AK Parti'nin Bodrum belediye başkan adayının kim olacağı sorusuna, "Bodrum adayını ben size açıklayayım şimdi" diyerek yanıt verdi. Ayaydın devamında, "Bodrum adayımız Mehmet Tosun olacak" dedi.

Bu açıklama üzerine görüşlerini almak isteyen gazetecilerle görüşen Mehmet Tosun, Ayaydın'a teşekkür ederek, kesinleşmiş bir adaylığın henüz söz konusu olmadığı vurguladı ama AK Parti'den teklif aldığı iddialarını da yalanlamadı. Tosun, "Bu konuda teklif aldığım doğrudur" dedi. Tosun konunun önümüzdeki hafta netlik kazanabileceğini de açıklamalarına ekledi.

Mehmet Tosun

Mehmet Tosun, arşiv - Mehmet Tosun 2019 adaylık çalışması

İYİ Parti'de kuruluşundan bu yana siyaset yapan Mehmet Tosun son olarak Yerel Yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı görevini yürütüyordu. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e en yakın isimler arasında yer alan Tosun istifa açıklamasında şunları paylaştı;

Mehmet Tosun İYİ Parti'den istifa açıklaması

Mehmet Tosun İYİ Parti'den istifa açıklaması

"Mehmet Tosun İYİ Parti'den istifa etti" haberini okumak isterseniz TIKLAYIN

Ayaydın, Aras

Aydın Ayaydın, Ahmet Aras - 48 Haber Ajansı

Ahmet Aras için ne dedi?

AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Prof. Dr. Aydın Ayaydın dün ilk olarak web sitelerimizde duyurduğumuz CHP'nin Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ahmet Aras'la ilgili olarak da, "Benim dostumdur, sevdiğim bir arkadaşımdır. Ona da telefon açıp başarılar diledim" dedi.

Ayaydın, "Ben rakiplerime sadece başarılar dilerim. Onların geçmişte ne yaptıklarına asla bakmam. Ben bunu gündeme getirmem" şeklinde konuştu.

Projelerini anlattı

Aydın Ayaydın Bodrum ziyaret, 27 Ocak 2024 - 48 Haber Ajansı

Aydın Ayaydın Bodrum ziyaret, 27 Ocak 2024 - 48 Haber Ajansı

Tünel, yol, trafik, su ve diğer konulardaki projelerini anlatan AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Prof. Dr. Aydın Ayaydın'ın Bodrum ziyaretine AK Parti Muğla Milletvekili Yakup Otgöz, AK Parti İl Başkanı Gültekin Akça ile AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Hacı Dalda ve partililer eşlik etti.

Aydın Ayaydın Bodrum ziyaret, 27 Ocak 2024 - 48 Haber Ajansı 2

Aydın Ayaydın Bodrum ziyaret, 27 Ocak 2024 - 48 Haber Ajansı

2019 Muğla yerel seçim sonuçları için TIKLAYIN LÜTFEN;

https://www.gumuslukrehberi.com/2019-mugla-yerel-secim-sonuclari.html

Muğla Aile Hekimleri
TAG

AK Parti adayı Aydın Ayaydın

AK Parti Belediye Başkan adayları

Muğla politika haberleri