Köyceğiz haberleri; Köyceğiz haber 1
HABER

Köyceğiz Haberleri

Köyceğiz | Haber | News

Köyceğiz
HABER

Köyceğiz-Ortaca yolunda kaza; 2 ölü

Muğla hastaneleri

48 Haber Ajansı (48HA) - 10.06.2024 - Köyceğiz-Ortaca yolunda kaza; 2 ölü / Accident on Köyceğiz-Ortaca road; 2 dead

Aydın'dan Antalya'ya giderken Köyceğiz-Ortaca karayolunda meydana gelen kazada yaşamlarını yitirdiler.

Edinilen bilgiler ve iddialara göre pazarcılık yapan 35 yaşındaki Nurettin Akdeniz ile yanındaki 19 yaşındaki Adem Yoldaş ürün almak için kamyonla Aydın'dan yola çıktılar.

İddialara göre Köyceğiz - Ortaca karayolunda Yargı Mahallesi mevkiinde 35 yaşındaki Nurettin Akdeniz ile yanındaki 19 yaşındaki Adem Yoldaş'ın şoför mahallinde bulundukları kamyon yol kenarında park halinde olan TIR'a arkadan çarptı.

Nurettin Akdeniz yönetimindeki 09 U 846 plakalı kamyonun şoför mahallinde sıkışan yaralılara ilk olarak kazayı görenler yardım etmek isterken 112 Acil Çağrı Merkezi'ne de haber verildi. 112 Acil Çağrı Merkezi kaza alanına güvenlik, sağlık ve itfaiye ekibi yönlendirdi.

Hurdaya dönen şoför mahallinde sıkışan 35 yaşındaki Nurettin Akdeniz ile yanındaki 19 yaşındaki Adem Yoldaş itfaiye tarafından sıkıştıkalrı yerden çıkartıldı. Ancak iki pazarcının olay yerinde yaşamlarını yitirdikleri anlaşıldı. Cenazeler Muğla Adli Tıp Kurumu Morgu'na sevk edildi. (Temsili görsel, arşiv)


Etkinlik Takvimi

TEK TIKLA TÜM MUĞLA - İlçe ilçe Muğla'daki etkinlikler. Konser, sergi, söyleşi, yarışma, spor, tiyatro, panel, anma, eylem, toplantı, sinema, imza günü, festival, kutlama vd... MUĞLA ETKİNLİK TAKVİMİ. TIKLA

 

Muğla Yemekleri Tarifleri

TAGS;

Köyceğiz haberleri

Köyceğiz sıcak haber

Köyceğiz Haberleri