Yaşam haberleri; Yaşam haber 1
HABER

Otogaza litrede 24 kuruş zam

Yaşam | Haber | News

Yaşam
HABER

Dolgu değil, doğru haber...

Muğla hastaneleri

48 Haber Ajansı (48HA) - 26.07.2023 - Otogaza 24 kuruş zam geldi. Son zamla birlikte otogazın fiyatı litrede 14 lirayı aştı.İlden ile değişen fiyatlar ve Muğla'd fiyatlar ne oldu?

Benzin ve motorindeki fiyat artışlarının ardından bu gece itibarıyla oto gaza da 24 kuruş zam geldi. Bu gece itibarıyla itibaren oto gazın litre fiyatı 24 kuruş arttı. Zammın ardından oto gazın fiyatı İstanbul'da 14 lira 22 kuruşa, Ankara'da 14 lira 14 kuruşa, İzmir'de 13 lira 86 kuruşa çıktı.

Muğla'da fiyatlar

Akaryakıt fiyatlarındaki taban ve tavanı EPDK belirlese de firmalar kendi belirledikleri ücretleri müşteriye yansıtıyor. Muğla'da Gaz/Otogaz fiyatı litrede ortalama 13.61'lira ile 14.35 lira arası pompada firmaya göre değişiyor.

Uluslararası piyasalardaki fiyatlar günlük olarak baz alınarak günlük ayarlanan pompa fiyatlarında 2 ay önce 20 liradan satılan benzin bugün 36 liraya, 19 liradan satılan motorin ise 34 liraya satılıyor. Bu süreçte bezinin fiyatı yüzde 70, motorinin ise yüzde 75 arttı.

Etkinlik Takvimi

TEK TIKLA TÜM MUĞLA - İlçe ilçe Muğla'daki etkinlikler. Konser, sergi, söyleşi, yarışma, spor, tiyatro, panel, anma, eylem, toplantı, sinema, imza günü, festival, kutlama vd... MUĞLA ETKİNLİK TAKVİMİ. TIKLA

Muğla Yemekleri Tarifleri

TAGS;

Muğla otogaz fiyarları

Otogaza zam

Yaşam Haberleri