Fethiye haberleri; Fethiye haber
HABER

Fethiye haberleri

Fethiye | Haber | News

Fethiye
HABER

1 aydır kayıp Avustralyalı turist ölü olarak bulundu

 

Muğla hastaneleri

48 Haber (48HA) - 07.07.2023 - Tatil için geldiği MUğla'nın turizm cennetinde bir süredir kendisinden haber alınamayan turist ölü olarak bulundu.

Tatil için MUğla'nın turizm cenneti Fethiye'yi tercih eden Nil Cooper, son mesajını 24 Mayıs 2023 günü Kelebekler Vadisi civarından gönderdikten sonra kendisinden bir daha ahber alınamadı. Hakkında kayıp işlemi başlatılan Cooper Jandarma Arama Kurtarma (JAK) ve Mahalle Afet Gönüllüleri tarafından aranmaya başlandı.

Bir aydan fazladı kayıp olan Avustralya'lı turist Nil Cooper'in araması aralıksız olarak sürdürüldü. İddialara göre dijital cihazından son mesajını Kayaköy'den gönderdiği öğrenilen Nil Cooper Jandarma Arama Kurtarma (JAK) ve Mahalle Afet Gönüllüleri tarafından Kelebekler Vadisi vivarında da aranmya başlandı.

Arama, kurtarma ekipleri Avustralya’lı Nil Cooper'i Kelebekler Vadisi yakınlarında ölü olarak buldu. Kesin olmayan bilgilere ve iddialara göre Cooper'in yaklaşık 30 metreden düştüğü ve orada yaşamını yitirdiği anlaşıldı.

Avustralya'lı Cooper'in cansız bedenine Jandarma Arama Kurtarma (JAK) ve Mahalle Afet Gönüllüleri tarafından Fethiye Kelebekler vadisinin üst bölgesindeki cenazesi alınarak morga gönderildi.

Etkinlik Takvimi

TEK TIKLA TÜM MUĞLA - İlçe ilçe Muğla'daki etkinlikler. Konser, sergi, söyleşi, yarışma, spor, tiyatro, panel, anma, eylem, toplantı, sinema, imza günü, festival, kutlama vd... MUĞLA ETKİNLİK TAKVİMİ. TIKLA

 

Muğla Yemekleri Tarifleri

TAGS;

Fethiye haberleri

Fethiye sıcak haber

Fethiye Haberleri