Fethiye haberleri; Fethiye haber
HABER

Fethiye haberleri

Fethiye | Haber | News

Fethiye
HABER

Fethiye'de uyuşturucu operasyonu

 

Muğla hastaneleri

48 Haber (48HA) - 29.04.2023 - Muğla'nın tatil cennetinde yapılan uyuşturucu opeasyonunda yasaklı madde öyle bir yerden çıktı ki uzman polisler bile şaşırdı.

Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Büro Amirliği ekipleri uyuşturucu ve uyarıcı madde alıcı, satıcılarına göz açtırmıyor. Operasyon üstüne operasyon çeken uzman polisler bu kez bir ihbarla düzenledikleri baskında bir imkansızı gerçekleştirdi.

Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Büro Amirliği ekipleri Fethiyede uzun süredir radarlarına takılın bir şahsı teknik ve fiziki takibe aldı. Yapılan hassas çalışma sonucunu verdi ve 25 yaşındaki U.C.'nin yasaklı madde getireceği iddiasıyla aracı durduruldu.

Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Büro Amirliği ekiplerinin yaptığı operasyonda araç dididk didik arandı ancak yasaklı madde ummadık bir yerde çıktı. İddialara göre 25 yaşındaki U.C. yanındaki kulaklığın içine saklanmış bir miktar metamfetamin adlı maddeyle yakalandı.

Sorgusu tamamlanan 25 yaşındaki zanlı U.C. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Etkinlik Takvimi

TEK TIKLA TÜM MUĞLA - İlçe ilçe Muğla'daki etkinlikler. Konser, sergi, söyleşi, yarışma, spor, tiyatro, panel, anma, eylem, toplantı, sinema, imza günü, festival, kutlama vd... MUĞLA ETKİNLİK TAKVİMİ. TIKLA

 

Muğla Yemekleri Tarifleri

TAGS;

Fethiye haberleri

Fethiye

Fethiye Haberleri