Fethiye haberleri; Fethiye haber
HABER

Fethiye haberleri

Fethiye | Haber | News

Fethiye
HABER

Emniyet müdürü noterde yakalandı

 

Muğla hastaneleri

48 Haber (48HA) - 17.04.2024 - FETÖ üyesi olma iddiasıyla aranan 1. sınıf emniyet müdürü işlem yaptırmak için gittiği noterde yakalandı.

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) üyesi olma iddiasıyla hakkında dava açılan ve arama kaydı oluşturulan 1. sınıf emniyet müdürü H.H.Ş., Fethiye'de işlem yaptırmak için gittiği noterde yakalandı.

İddialara ve edinilen bilgilere göre, 675 sayılı Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile rütbeleri ve ünvanları geri alınan 1. sınıf emniyet müdürü H.H.Ş. Fethiye'de yakalandı.

Edinilen bilgilere göre H.H.Ş. hakkında, 'Bylock' adlı mesajlaşma programının kullanıcısı olmak, FETÖ’ye bağlı dernek kaydı bulunması iddiaları nedeniyle hakkında arama bulunuyordu.

1. sınıf emniyet müdürü H.H.Ş., Fethiye'de bulunan bir notere işlem yaptırmak için gitti. İşlem başvurusu anında sistemdeki uyarı üzerine H.H.Ş., güvenlik güçleri tarafından gözaltına alındı. H.H.Ş., emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildiği mahkemede hakkındaki gıyabi tutuklama kararı ve iddialar yüzüne okunduktan sonra tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Etkinlik Takvimi

TEK TIKLA TÜM MUĞLA - İlçe ilçe Muğla'daki etkinlikler. Konser, sergi, söyleşi, yarışma, spor, tiyatro, panel, anma, eylem, toplantı, sinema, imza günü, festival, kutlama vd... MUĞLA ETKİNLİK TAKVİMİ. TIKLA

 

Muğla Yemekleri Tarifleri

TAGS;

Fethiye haberleri

Fethiye sıcak haber

Fethiye Haberleri