Fethiye haberleri; Fethiye haber
HABER

Fethiye haberleri

Fethiye | Haber | News

Fethiye
HABER

Kuzenini aracıyla ezerek öldürdü

 

Muğla hastaneleri

48 Haber (48HA) - 13.09.2023 - Muğla'da korkunç cinayet. Tartıştığı kuzeni ile eşini kamyonetle esdi. Kuzen öldü, ağır yaralı eşi hastanede.

Fethiye Karaçulha Mahallesi yaş sebze ve meyve halinde bulunan bir iş yerinin önünde dün sabah saatlerinde iddialara göre M.E. ile kuzeni B.E. tartışmaya başladı. Tartışmanın ardından bölgeden uzaklaşam M.E. kamyonetiyle geri dönerek işyeri önünde beklemeye başladı.

İddialara göre kuzenin eşi olan F.E. isimli kadın elinde süpürge sapı sapayla eşinin kuzani M.E.'nin aracına vurmaya ve tartışmaya başladı. M.E. aracını amcasının oğlu B.E.'nin eşi F.E.'nin üzerine sürdü. Ardından da B.E.'ye çarptı. B.E. aracın altına yuvarlanarak feci şekilde ezildi. Olay anında orada bulunan adı açıklanmayan 3. bir şahsa da aracıyla çarpan M.E. hızla olay yerinden uzaklaştı.

Fethiye Karaçulha Mahallesi yaş sebze ve meyve halinde bulunan bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. Çevredekiler 112 Acil Çağrı Merkezine ihbarda bulundu. Olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yapılan kontrollerde B.E.'nin yaşamını yitirdiği anlaşıldı. F.E. ve ismi açıklanmayan 3. kişinin yaralandığı anlaşıldı. Yaralılar Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Yaralıların durumunun ağır olduğu, hayati tehlikelerinin bulunduğu öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, M.E.'nin yakalanması için soruşturma sürdürülüyor.

Etkinlik Takvimi

TEK TIKLA TÜM MUĞLA - İlçe ilçe Muğla'daki etkinlikler. Konser, sergi, söyleşi, yarışma, spor, tiyatro, panel, anma, eylem, toplantı, sinema, imza günü, festival, kutlama vd... MUĞLA ETKİNLİK TAKVİMİ. TIKLA

 

Muğla Yemekleri Tarifleri

TAGS;

Fethiye haberleri

Fethiye sıcak haber

Fethiye Haberleri