Fethiye haberleri; Fethiye haber
HABER

Fethiye haberleri

Fethiye | Haber | News

Fethiye
HABER

Fethiye'de kaçak silah operasyonu

 

Muğla hastaneleri

48 Haber (48HA) - 08.04.2023 - Fethiye'de istihbarat çalışmaları sonucunda çok sayıda silah, şarjör ve mermi ele geçirildi.

Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Fethiye Kaçakcılık ve Organize Suçlarlar Mücedele (KOM) Büro Amirliği ekipleri bir istihbaratı değerlendirerek teknik ve fiziki takip başlattı. İlçede bazı kişilerin ruhsatsız ve kaçak silah ve ekipmanlarını pzarlamak istediklerini öğrenen polis operasyon için savcılık izniyle düğmeye bastı.

Fethiye'de silah operasyonu, Nisan 2023

Fethiye'de silah operasyonu, Nisan 2023

Muğla İl Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğü, Fethiye KOM Büro Amirliği ekipleri, E.S. ve S.K. isimli şahısların otobüs yoluyla ilçeye Karadeniz bölgesinden ruhsatsız tabanca getirdiği ve sattığına yönündeki istihbaratı derinleştirdi.

Yapılan operasyonda Muğla İl Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğü, Fethiye KOM Büro Amirliği ekiplerinin şüphelilerin ikametinde yaptığı aramada 3 adet ruhsatsız silah, bu silahlara ait 3 adet şarjör ile 48 adet mermi ele geçirildi. Şahıslar hakkında adli işlem başlatıldığı öğrenildi. Şüpheliler adliyeye sevk edilecek.

Etkinlik Takvimi

TEK TIKLA TÜM MUĞLA - İlçe ilçe Muğla'daki etkinlikler. Konser, sergi, söyleşi, yarışma, spor, tiyatro, panel, anma, eylem, toplantı, sinema, imza günü, festival, kutlama vd... MUĞLA ETKİNLİK TAKVİMİ. TIKLA

 

Muğla Yemekleri Tarifleri

TAGS;

Fethiye haberleri

Fethiye

Fethiye Haberleri