Datça haberleri; Datça haber 1
HABER

Datça haberleri

Datça | Haber | News

Datça
HABER

Dere yatağında bir kişi ölü bulundu +18

 

Muğla hastaneleri

48 Haber (48HA) - 20.07.2023 - Muğla'nın tatil cennetinde bir esnaf dere yatağındaki ağaçta asılı olarak bulundu. DEVAMI;

İddialara göre Datça'nın Yaka Mahallesi’nde market işleten 60 yaşındaki A.K. akşam saatlerinde dükkandan ayrıldı. A.K.'ın uzun süre geri dönmemesi üzerine tanıdıkları ve yakınları sahibi olduğu marketin çevresinde aramaya çıktı.

60 yaşındaki A.K.’ı Yaka Mahallesi'ndeki işyerinin çevresinde aramalarını sürdüren yakınları ve tanıdıkları kendisinin izine ulaşamayınca sağlığından endişe etmeye başlayıp güvenlik güçlerine de haber verdiler.

Ancak acı haber bir süre sonra geldi. 60 yaşındaki A.K. iddialara göre arama çalışmalarına katılan mahalleliler tarafından sahibi olduğu marketin 200 metre uzaklığında dere yatağındaki bir zeytin ağacına asılı durumda buldular.

İntihar

Temsili görsel - Arşiv - 48 Haber Ajansı

112 Acil Çağrı Merkezi’nden yönlendirilen sağlık ekipleri olay yerinde yaptıkları kontrolde iddialara göre 60 yaşındaki A.K.'ın hayatını kaybettiğini belirledi. Bir süredir sağlık problemleri yaşadığı öne sürülen 60 yaşındaki A.K.'ın bu nedenle sıkıntılı günler geçirdiği ve psikolojisinin bozuk olduğu öne sürüldü.

Etkinlik Takvimi

TEK TIKLA TÜM MUĞLA - İlçe ilçe Muğla'daki etkinlikler. Konser, sergi, söyleşi, yarışma, spor, tiyatro, panel, anma, eylem, toplantı, sinema, imza günü, festival, kutlama vd... MUĞLA ETKİNLİK TAKVİMİ. TIKLA

 

Muğla Yemekleri Tarifleri

TAGS;

Datça

Datça sıcak haber

Datça Haberleri