Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

İngiliz kadın karavanda yanarak öldü

Bodrum | Haber | News

Bodrum
HABER

Bodrum sıcak haber

 

Muğla ilçe haberleri


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 10.05.2022 - Muğla'nın tatil cennetinde karavanda yaşayan aile gece yarısı alevlere yakalandı. İngiliz vatandaşı kadın yanarak öldü.

Bodrum Gürece Cumhuriyet Caddesi yakınlarındaki bir arazide yer alan karavanda henüz bilinmeyen bir nedenle yangın başladı. İddialara göre ev kiraları yüksek olduğu için kiraladıkları arazi üzerine yerleştirdikleri karavanda yaşadıkları ve 2021 yılında evlendikleri öğrenilen Türk erkek V.D. ve İngiliz kadın Hayley Louise Pearce gece yarısı alevlere yakalandı.

Alevlerin çok hızlı şekilde karavanı sarması üzerine 57 yaşındaki erkek V.D. karavanın kapısını kırarak kendisini dışarı attı ancak 55 yaşındaki Hayley Louise Pearce çıkamadı. V.D. hayat aradaşını alevlerden kurtarmak için içeri girmeye çalışsa da alevleri aşamayarak yaralandı.

Hayley Louise Pearce

Hayley Louise Pearce Bodrum, Gürece'de yangında öldü, Mayıs 2023 - 48 Haber Ajansı

Bodrum İtfaiye Grup Amirliği ekiplerinin müdahale ettikleri yangında karavan tamamen yandı. Soğutma çalışmasının ardından talihsiz kadının cenazesi yanan karavandan alınabildi. Hayley Louise Pearce'nin cenazesi ilk olarak Bodrum Devlet Hastanesi morguna oradan da Muğla Adli Tıp Kurumu’na nakledildi.

TAGS;

Bodrum'da karavan yangını

Bodrum sıcak haber

Bodrum Haberleri