Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

Bodrum'da sahilde ceset parçası bulundu - DİKKAT +18

Bodrum | Haber | News

Bodrum
HABER

Dolgu değil, doğru haber...

 

Muğla ilçe haberleri


48 Haber Ajansıı (GHA) - 30.10.2023 - Bodrum'un ünlü tatil beldesinde sahilde belden üstü olmayan kadın vücudu parçası bulundu. DİKKAT RAHATSIZ EDİCİ İÇERİK..

Yalıkavak Mahallesi Küdür Yarımadası sahilinde yürüyüş yapan vatandaşlar sahilde denizden sürüklenerek gelen deniz çayırları üzerinde bir cesetle karşılaştılar. Uzaktan bakınca bebek cesedini andıran kalıntının yanına gidenler bunun belden yukarısı olmayan bir kadına ait vücud parçası olduğunu gördüler.

112 Acil Çağrı Merkezi'ne yapılan ihbar üzerine Yalıkavak Mahallesi Küdür Yarımadası sahiline polis ve sahil güvenlik ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerinin de yönlendirildiği bölge güvenlik şeridiyle çevrilerek insanların yaklaşmasına izin verilmedi. Kimliği belirsiz ve parçalanmış olan vücut parçasının bir kadına ait olduğu anlaşıldı.

Olay yeri incelemesinin tamamlanmasının ardından Muğla 911 ekiplerince bulunduğu yerden ceset torbasına konularak alınan vücut parçası otopsi için Muğla Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Güvenlik güçleri bir kadına ait vücut parçasının denizi aşarak Avrupa sınırlarına ulaşmaya çalışan bir düzensiz göçmene ait olabileceği olasılığının da değerlendirildiğini belirttiler.

Muğla aile hekimleri

TAGS;

Yalıkavak'da kadın cesedi

Bodrum sıcak haber

Bodrum Haberleri