Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

Eski baro başkanı Turgutreis'te öldürüldü

Bodrum | Haber | News

Bodrum
HABER

Dolgu değil, doğru haber...

 

Muğla ilçe haberleri


48 Haber Ajansıı (GHA) - 21.09.2023 - Denizli eski Baro Başkanı ile emekli icra memuru Bodrum'da uğradığı silahlı saldırıda öldürüldü. Zanlı jandarmaya teslim oldu.

Turgutreis, Turgut Özal Caddesi üzerinde 2 kişi akşam saatlerinde araç içerisinde başlarından vurularak öldürüldü. Silah sesleri üzerine olay yerine 112 Acil Sağlık ve çok yakındaki karakoldan jandarma ekipleri sevk edildi. Araçte ön koltuklarda oturan 2 kişinin arka koltukta oturan bir kişi tarafından başlarından ateşli silahla vurularak öldürüldükleri belirlendi.

Yapılan incelemede öldürülen kişilerin eski Denizli Barosu Başkanı avukat Mehmet Erdal Çam ile emekli icra müdürü Özcan Çavdar olduğu anlaşıldı. Sağlık ekipleri Çam ve Çavdar'ın olay yerinde yaşamını tiridğini belirledi. İddialara göre saldırgan olduğu öne sürülen G.Ö. adlı şahıs olay yerinden kaçtıktan kısa süre sonra Turgutreis Jandarma Karakol Komutanlığı'na giderek teslim oldu.

eski Denizli Barosu Başkanı avukat Mehmet Erdal Çam

Eski Denizli Barosu Başkanı avukat Mehmet Erdal Çam - 48 Haber Ajansı

Bodrum'daki çifte cinayetle ilgili ilk belirlemelere ve zanlının ön ifadesine göre eski Denizli Barosu Başkanı avukat Mehmet Erdal Çam, saldırgan olduğu öne sürülen G.Ö.'nin avukatlığını yapıyordu. G.Ö. bir davayla ilgili olarak anlaşmazlığa düştüğü avukat eski Denizli Barosu Başkanı Mehmet Erdal Çam ve emekli icra müdürü Özcan Çavdar'la Turgutreis'te arabanın içinde buluştu. İddialara göre çıkan tarışmada arka koltukta oturan G.Ö. silahla Çam ve Çavdar'ın başlarına ateş ederek öldürdü.

İki kişinin cesetleri Muğla Adli Tıp Kurumu morguna nakledildi. G.Ö. adlı şahıs olay yerinden kaçtıktan kısa süre sonra Turgutreis Jandarma Karakol Komutanlığı'na giderek teslim oldu. Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

Muğla aile hekimleri

TAGS;

Turgutreis'te çifte cinayet

Bodrum sıcak haber

Bodrum Haberleri