Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

Bodrum Gümbet'te otelde ölüm

Bodrum | Haber | News

Bodrum
HABER

Dolgu değil, doğru haber...

 

Muğla ilçe haberleri


48 Haber Ajansı (48HA) - 05.07.2022 - Bodrum'un ünlü tatil beldesinde otelin işletmecisinin oğlu havuzda ölü olarak bulundu.

Bodrum, Gümbet Mahallesi Erguvan Sokak'ta faaliyet gösteren bir otelin havuzunda suya gömülü vaziyette bir erkeğin hareketsiz yattığını görenler 112 Acil Çağrı Merkezine ihbarda bulundu.

Gümbet'in bilinen otellerinden olan tesiste iddialara göre bir erkeğin otelin su dolu havuzunda hareketsiz yattığı görüldü. Otel yetkilileri hemen 112 Acil Çağrı Merkezi’ne ihbarda bulundu. Gümbet Mahallesi Erguvan Sokak'taki otele sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

Gümbet, otel havunda ölüm - 5 Temmuz 2023 - 48 Haber Ajansı

Gümbet, otel havunda ölüm - 5 Temmuz 2023 - 48 Haber Ajansı

Sağlık ekiplerinin yaptıkları kontrolde havuzun tabanında, suyun içinde yatar konumda bulunan erkeğin yaşamını yitirdiği anlaşıldı. Yapılan incelemede iddialara göre yaşamını yitiren kişinin 34 yaşındaki U.C. olduğu anlaşıldı. U.C.’nin, otelin işletmecisinin oğlu olduğu belirtildi. Muğla Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ve Muğla 911 Arama Kurtarma ekipleri tarafından havuzdan çıkarılan cenaze Muğla Adli Tıp Kurumu’na nakledildi.

TAGS;

Gümbet havuzda ölüm

Bodrum sıcak haber

Bodrum Haberleri