Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

Bodrum Gümbet'te mekanda dayak iddiası

Bodrum | Haber | News

Bodrum
HABER

Dolgu değil, doğru haber...

 

Muğla ilçe haberleri


48 Haber Ajansı (48HA) - 05.07.2022 - Bodrum'uda bir mekanda iddialara göre mekan sahibi ve çalışanları 2 müşteriyi öldüresiye dövdü. Ama bakın sonunda ne oldu?

Bodrum Gümbet mahallesinde faaliyet gösteren bir mekana gelen F.Ö. ve E.K. adlı 2 şahıs bir süre sonra mekanın işletmecisi İ.K.A. ile tartışmaya başladı. Nedeni polis ve savcılık sorgularında yer alan tartışma sonrası mekanın işletmecisi İ.K.A. ofisine geçti.

Mekan çalışanları iddialara göre İ.K.A.'nın talimatıyla F.Ö. ve E.K.’yi İ.K.A.’nın ofisine getirdi. Burada yine iddialara ögöre İ.K.A. ve iki adamı F.Ö. ve E.K.’yi öldüresiye dövdü. Bağrışları suyanların ihbarı üzerine mekana polis ve sağlık ekipleri yönlendirildi.

Darp edildiği öne sürülen F.Ö. ve E.K. hastaneye kaldırıldı. Olay yerine bu sefer Bodrum Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Büro Amirliği ekipleri yönlendirildi. Görgü tanıklarını dinleyen ve kamera kayıtlarını inceleyen Bodrum Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Büro Amirliği ekipleri mekan işletmecisi İ.K.A. ile mekan çalışanları O.A., M.S. ve hastanede tedavisi tamamlanan 2 kişiye gözaltı işlemi yaptı. F.Ö. ve E.K. tedavilerinin ardından mekan işletmecisi ve 2 adamıyla birlikte ifadeye götürüldü.

Karakoldaki ifade alma ve delillendirme işlemlerinin ardından 5 kişi; "Yağma, Kasten Adam Öldürmeye Teşebbüs, Kasten Yaralama, Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Bırakma" iddialarıyla savcılığa sevk edildi. Mekan işletmecisi İ.K.A. ile mekan çalışanları O.A. ve M.S. adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. F.Ö ve E.K. ise ev hapsi koşuluyla serbest bırakıldı.

TAGS;

Gümbet mekanda dayak iddiası

Bodrum sıcak haber

Bodrum Haberleri