Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

Annesini, kardeşini öldürüp intihar etti

Bodrum | Haber | News

Bodrum
HABER

Belediye Başkanı Aras'ın akrabaları

 

Muğla ilçe haberleri


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 09.10.2022 - Bodrum'da bunalım geçiren bir kişi annesini ve kardeşini öldürdükten sonra yaşamına son verdi.

Ortakent Müsgebi Mahallesi Nur Sokak'taki bir evde iddialara göre İ.A. adlı şahıs annesi ve kardeşiyle malk, mülk paylaşımı nedeniyle kavga etmeye başladı. İ.A. ile 888 yaşındaki annesi S.A. ve 55 yaşındaki kardeşi B.A.'nın tartışması iddialara göre kısa sürede kavgaya dönüştü.

Yine iddialara göre olay anında kendisini kaybeden 58 yaşındaki İ.A., kardeşi ve annesini yanında getirdiği tabancayla vurarak öldürdü. Bir süre bekleyen İ.A. ardından aynı silahla kendisini vurarak yaşamına son verdi. Silah sesleri üzerine iddialara göre ailenin komşuları camları kırarak içeri girdiklerinde 3 kişiyi kanlar içinde görünce 112'ye haber verdiler.

Sağlık ve polis ekipleri'nin yaptıkları incelemede İ.A., S.A. ve B.A.'nın öldüğünü belirledi. Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'ın halası olan S.A. ile kuzenleri İ.A. ve B.A.'nın ölüm haberi üzeribne olay yerine gelerek bilgi aldı.

3 cenaze savcılığın incelenmesinin ardından Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

Annesini, kardeşini öldürüp intihar etti

Annesini, kardeşini öldürüp intihar etti, 48 Haber Ajansı

TAGS;

Bodrum'da cinayet ve intihar

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'ın akrabaları

Bodrum Haberleri