Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

Kayıp kadın ölü olarak bulundu

Bodrum | Haber | News

Bodrum
HABER

Dolgu değil, doğru haber...

 

Muğla ilçe haberleri


48 Haber Ajansı (48HA) - 02.06.2022 - Bodrum'da kayıp olarak aranan kadın su sarnıcında ölü olarak bulundu. Detaylar haberde...

https://www.48haber.com.tr/TR/haber-son-dakika-mugla.html

Bodrum Pınarlıbelen Mahallesi'nde yaşayan 2 çocuk annesi Gülsüm Yavaş eşinin iddialarına göre gece yarısı ortadan kayboldu. Yanında uyuyan eşinin gece uyandığında yanında ve evde olmadığını iddia eden Kadının eşi O.Y. önce kendisi ve komşularıyla eşini aramaya çıktı ama bulamadı. Bunun üzerine O.Y. eşinin kayıp olduğunu bildirerek jandarmaya başvuru yaptı.

Gülsüm Yavaş

Gülsüm Yavaş - 48 Haber Ajansı

Jandarma, dron destekli arama başlattı. Bu arada karadan da dolaşmalı görsel arama başlatıldı. Arama yapan ekiplere, mahalleli de destek verdi. Jandarma ekipleri, dün cece 01.00 sıralarında, Etrim Beylik Ovası mevkisinde Gülsüm Yavaş’ı su sarnıcında hareketsiz buldu.

Olay yerine gelen sağlık ekibi 2 çocuk annesi Gülsüm Yavaş'ın hayatını kaybettiği belirledi. Savcının incelemesinin ardından, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Gülsüm Yavaş'ın cenazesi, Muğla Adli Tıp Kurumu'nun morguna sevkedildi. Jandarma ekipleri soruşturma başlattı.

TAGS;

Bodrum kayıp kadın

Bodrum sıcak haber

Bodrum Haberleri