Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

2. bebek de yaşamını yitirdi

Bodrum | Haber | News

Bodrum
HABER

Bodrum sıcak haber

 

Muğla ilçe haberleri


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 21.05.2022 - Bodrum'da henüz bilinmeyen nir endenle zehirlenen ailenin 2 bebeği öldü. Anne ve bir çocuk tedavi görüyor.

Bodrum Ortakent Mahallesi'nde yaşamını sürdüren 5 kişilik aileden anne ve 3 çocuğu henüz bilinmeyen bir nedenle rahatsızlandı. Zehirlendikleri varsayımı araştırılan anne İ.S. , 6 aylık U.S., 6 yaşındaki kız çocuğu K.S. ve 8 yaşındaki T.H. Bodrum Devlet Hastanesi'ne sevk edildi. 6 aylık erkek bebek U.S.tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yuaşamını yitirdi. Durumu ağır olduğu için Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edilen yaşındaki kız çocuğu K.S.'de bugün yaşamını yitirdi.

Bodrum bebek ölümleri

Zehirlenen 2. bebek de öldü

Zehirlenme şüphesiyle tedavileri süren anne ve oğlunun sağlık durumlarının hayati tehlike taşımadığı belirtildi. Yaşamını yitiren 2 bebeğin cenazeleri otopsi amacıyla, savcılık kararıyla Muğla Adli Tıp Kurumu'na sevk edildi. Bebekler yapılan işlemler ardından Ortakent Köyiçi Cami'nde kılınan cenaze namazının ardından Ortakent Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Zehirlenen ailenin haşerelere karşı evlerini ilaçlattığı ya da ileçladığı iddia edildi. Bir diğer iddia da ailenin zehirlenme olayı öncesi, 19 Mayıs 2023 günü akşam yemeğinde tavuk eti tükettikleri yönünde oldu. Savcılık çok yönlü soruşturma başlatıp tüm delilleri topladı.

TAGS;

Bodrum bebek ölümleri

Bodrum sıcak haber

Bodrum Haberleri