MUĞLA TEMSİLCİLERİ HABERLERİ

GENEL SPOR HABERLERİ

Spor Haberleri 1
HABER

Çağdaş Bodrumspor şampiyonluk kupasını aldı

SPOR HABERLERİ

Muğla Amatör Spor kulüplerine 5,5 milyon TL yardım ve destek


Yalçın Çakır Youtube

48 Haber Ajansı - (48HA) - 21 Mayıs 2023 - Misli.Com Türkiye Basketbol Ligi Özgür Adıgüzel Sezonu'nda Çağdaş Bodrum Spor şampiyonluğunu resmen ilan etti ve kupasına kavuştu.

Çağdaş Bodrum Spor, Misli.Com Türkiye Basketbol Ligi Özgür Adıgüzel Sezonu'nda lig bitimine 2 hafta kala puan farkı nedeniyle şampiyonluğu garantiye almıştı. Çağdaş Bodrum Spor, sezonun son maçında ligin 4. sırasında yer alan Final Spor'u sahasında konuk etti. Maçı 103-89 kazanan Çağdaş Bodrumspor maç sonu düzenlenen törenle kupasına kavuştu.

Çağdaş Bodrumspor şampiyonluk kupasını aldı 2

Çağdaş Bodrumspor şampiyonluk kupasını aldı, Mayıs 2023 - 48 Haber Ajansı

Kendi evinde yenilmeden 30 haftayı tamamlayan Çağdaş Bodrum Spor'un Başantrenörü Ender Arslan maç sonrası şunları söyledi;

"Başkanımızın, yöntemimizin ve taraftarımızın yüzünü kara çıkarmadığımız için çok mutluyuz. Çağdaş Bodrum Spor, Süper Lig'e çok yakışacak. Yeni sezon keyifli olacak. Büyük takımlar, tecrübeli oyuncular Bodrum seyircisi önüne çıkacak. Burayı çok ciddi, zor bir deplasman haline getirmek istiyoruz."

Çağdaş Bodrumspor şampiyonluk kupasını aldı 3

Çağdaş Bodrumspor şampiyonluk kupasını aldı, Mayıs 2023 - 48 Haber Ajansı

Yalçın Çakır Youtube kanalı

PUAN TABLOLARI & MAÇ SONUÇLARI

TFF Süper Lig, Misli.Com 2. Lig, Misli.Com 3. Lig, BAL, SAL maç sonuçları, Fikstür ve Puan Tabloları için burayı tıklayın

TAGS;

Çağdaş Bodrumspor şampiyonluk kupasını aldı

Bodrumspor

Spor haberleri