MUĞLA TEMSİLCİLERİ HABERLERİ

GENEL SPOR HABERLERİ

Spor Haberleri 1
HABER

Bodrum Uluslararası Optimist Yarışları 2023

SPOR HABERLERİ

Dolgu değil, doğru haber


Yalçın Çakır Youtube

48 Haber Ajansı - (48HA) - 30 Eylül 2023 - Bodrum Belediyesi ve Bodrumspor Kulübü Yelken Şubesi tarafından bu yıl 12.si düzenlenen Bodrum Uluslararası Optimist Yarışları (BIOR) 10-15 Ekim 2023 tarihleri arasında yapılacak.

BIOR, 10 Ekim Salı günü saat 18.00’de Bodrum Marina’dan Bodrum Belediye Meydanına kadar gerçekleştirilecek olan kortej yürüyüşü ile başlayacak. Yarışların startı 11 Ekim Çarşamba günü saat 11.00’de verilecek. 5 gün boyunca İçmeler/Bodrum parkurunda devam edecek olan yarışlar, 15 Ekim Pazar günü ödül töreni ile son bulacak.

Bodrum Uluslararası Optimist Yarışları 2023 1

Bodrum Uluslararası Optimist Yarışları 2023, arşiv - 48 Haber Ajansı

Bodrum Belediyesi’nin himayesinde ve Türkiye Yelken Federasyonu iş birliği ile gerçekleştirilecek yarışlara şu ana kadar 7 ülkeden 51 kulüp ve 539 sporcu ön kayıt yaptı.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, BIOR 2023 ile ilgili yaptığı açıklamada, dünyanın farklı ülkelerinden gelen geç sporcuların, sporun birleştirici gücünü en iyi şekilde temsil ettiklerini belirtti. Aras açıklamasını şöyle sürdürdü;

Bodrum Uluslararası Optimist Yarışları 2023 2

Bodrum Uluslararası Optimist Yarışları 2023, arşiv - 48 Haber Ajansı

"Yelken sporlarıyla anılan Bodrum’da yapılan Uluslararası Bodrum Optimist Yarışlarına katılan çocuklarımız burada birbirleriyle mücadele ederken bir taraftan da dostluk bağı kuruyorlar. Doğal güzelliklerimiz, koylarımız ve yelkene gönül vermiş sporcularımızla birlikte kentimizin dünyada sporla yan yana anılmasının devamlılığını sağlamak için çalışıyoruz. Cumhuriyetimizin kuruluşunun yüzüncü yılında dünyanın farklı ülkelerinden ve ülkemizin farklı şehirlerinden gelen sporcu gençlerimize her zaman olduğu gibi en güzel şekilde ev sahipliği yapacağız. Ege’nin eşsiz maviliğinde yelken açacak sporcularımıza şimdiden başarılar diliyorum."

Bodrum Uluslararası Optimist Yarışları 2023 3

Bodrum Uluslararası Optimist Yarışları 2023, arşiv - 48 Haber Ajansı

Tüm futbol ligleri ile kadın hentbol ligi puan durumu ve maç sonuçları için TIKLAYIN;

https://www.gumuslukrehberi.com/gumusluk-spor-haberleri-puan-durumu-fikstur.html

Yalçın Çakır Youtube kanalı

PUAN TABLOLARI & MAÇ SONUÇLARI

TFF Süper Lig, Misli.Com 2. Lig, Misli.Com 3. Lig, BAL, SAL maç sonuçları, Fikstür ve Puan Tabloları için burayı tıklayın

TAGS;

Spor haberleri

Sport News