MUĞLA TEMSİLCİLERİ HABERLERİ

GENEL SPOR HABERLERİ

Spor Haberleri 1
HABER

Bodrumspor'un yeni başkanı Öztürk

SPOR HABERLERİ

Dolgu değil, doğru haber


Yalçın Çakır Youtube

48 Haber Ajansı - (48HA) - 24 Temmuz 2023 - Süper Lige çıkış final maçında elenen Bodrumspor'da iş insanı Rıza Karakaya'nın istifası sonrası yeni başkan belli oldu.

Trendyol 1. Ligde mücadele eden ve TFF SÜper Lig şansını son anda elinden kaçıran Ege'nin gururu Bodrumspor’da kulüp başkanı Rıza Karakaya başkanlıktan ayrıldığını duyurmuştu.

Yakın zamanda şirketleşerek profesyonel yönetime geçen kulübün hisselerin yüzde 80’ini elinde bulunduran Antalyalı iş insanı Fikret Öztürk Bodrumspor'un yeni başkanı oldu. Öztürk, kulübe 3 yıldan bu yana 16 milyon Euro para harcandığını söyledi.

Fikret Öztürk'ün hedeflerini açıkladığı ve görüşlerini paylaştığı toplantıya Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Bodrumspor Derneği Başkanı Rıza Karakaya ile kulübün yönetim kurulu üyeleri katıldı. Toplantıda kulübün önceki başkanı ve aynı zamanda Bodrumspor Derneği başkanı olan Rıza Karakaya’ya teşekkür plaketi verildi.

Rıza Karakaya

Rıza Karakaya, arşiv - 48 Haber Ajansı

Bodrumspor’u Bodrum’a yakışır bir duruma getirmek istediklerini belirten Öztürk şunları söyledi;

"Bodrumspor Barselona olsun, malı mülkü işletmeleri olsun diyoruz ama bu işletmeler, malı mülkü bedava verilsin istemiyoruz. Bir ihale olduğu zaman Bodrumspor olarak ihalelere girelim, kazanırsak alalım ve Bodrumspor adına alalım. Herkes ne ödüyorsa biz de ödeyelim. Bir liman yapılacaktı, ‘bize hisse verin, biz hissemize düşeni ödeyelim’ dedik. Hemen ‘Fikret Öztürk geliyor’ dediler. Kardeşim benim hiçbir şeye ihtiyacım yok, benim işlerim bana yeter. Fakat bunu diyenler, sivil toplum örgütlerini diyorum, bugüne kadar Bodrumspor’a 5 kuruş para vermediler. En azından benim zamanımda vermediler. Sivil toplum örgütleri gelsinler, ben onlara ücretsiz hisse vereyim. Amaç, Bodrumspor güçlü olsun."

Fikret Öztürk, Ahmet Aras, Temmuz 2023

Fikret Öztürk, Ahmet Aras (Soldan sağa)

Fikret Öztürk, aynı zamanda Antalyaspor A.Ş. Başkanı Ali Şafak Öztürk’ün de babası.

Tüm futbol ligleri ile kadın hentbol ligi puan durumu ve maç sonuçları için TIKLAYIN;

https://www.gumuslukrehberi.com/gumusluk-spor-haberleri-puan-durumu-fikstur.html

Yalçın Çakır Youtube kanalı

PUAN TABLOLARI & MAÇ SONUÇLARI

TFF Süper Lig, Misli.Com 2. Lig, Misli.Com 3. Lig, BAL, SAL maç sonuçları, Fikstür ve Puan Tabloları için burayı tıklayın

TAGS;

Bodrumspor

Spor haberleri