Muğla siyaset haberleri
HABER

AK Parti adayı Tosun seçim startını verdi

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

Dolgu değil doğru haber...

Muğla belediye haberleri

48 Haber Ajansı (GHA) - 02.02.2024 - AK Parti adayı Tosun seçim startını verdi / And Tosun gave the star in Bodrum

Cumhur İttifakı'nın Bodrum belediye başkan adayı Mehmet Tosun, partisinin MBB adayı Ayaydın'la birlikte bodrum'da seçim startını verdi.

Cumhur İttifakı'nın Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Aydın Ayaydın ile Bodrum Belediye Başkan adayı Mehmet Tosun yaklaşık 600 aracın bulunduğu bir konvoyla Milas Havalimanı'nda karşılandı. Buaradan konvor eşiliğinde AK Parti Bodrum İlçe Başkanlığı önüne gelen iki aday kürsüye çıktı.

AK Parti adayı Tosun seçim startını verdi

AK Parti adayı Tosun seçim startını verdi

Cumhur İttifakı'nın Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Aydın Ayaydın şunları söyledi;

"Hiçbir şehirde Muğla'daki gibi yüksek bedelli faturalar yok. Yazık, günah değil mi bu insanlara? Burada yaşayan insanlara hem su vermiyorsunuz hem de çok yüksek meblağlı faturalar gönderiyorsunuz. Göreve gelir gelmez daha önce de söylediğim gibi MUSKİ'nin Genel Müdürünü aynı gün görevden alacağım. Musluklardan her zaman su akacak. Yollarınız delik deşik olmayacak, patates tarlasına dönmeyecek. Kanalizasyonlar yapılacak. Bodrumlu, Muğlalı vatandaşlarım yüksek standartlarda insan gibi yaşayacak."

AK Parti adayı Tosun seçim startını verdi 2

AK Parti adayı Tosun seçim startını verdi

AK Parti ve CUmhur İttifakı'nın Bodrum Belediye Başkan adayı Mehmet Tosun da konuşmasında Aydın Ayaydın ile Muğla'ya hizmet etmek için yola çıktığını söyledi. Konuşmaların ardından Ayaydın, Tosun, AK Parti İl Başkanı Gültekin Akça, AK Parti İl Koordinatörü milletvekili İbrahim Aydın ve MHP İl Başkanı Oğuz Akarfırat, MHP Bodrum İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

2019 Muğla yerel seçim sonuçları için TIKLAYIN LÜTFEN;

https://www.gumuslukrehberi.com/2019-mugla-yerel-secim-sonuclari.html

Muğla Aile Hekimleri
TAG

Mehmet Tosun

AK Parti Bodrum

Muğla politika haberleri