Muğla siyaset haberleri
HABER

Ayaydın'ın dediği oldu; Tosun aday

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

Dolgu değil doğru haber...

Muğla belediye haberleri

48 Haber Ajansı (GHA) - 30.01.2024 - Ayaydın'ın dediği oldu; Tosun aday / What Ayaydın said was true; Tosun candidate

AK Parti MBB adayı Aydın Ayaydın'ın açıkladığı partinin Bodrum adayı Mehmet Tosun'un resmi açıklaması da yapıldı. Tosun, AK Parti'nin Bodrum adayı.

Bir süre önce İYİ Partideki tüm görevleri ve parti üyeliğinden istifa eden Mehmet Tosun'un AK Parti Bodrum Belediye Başkan adayı olacağını yazmıştık. Öyle de oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın onayıyla Tosun resmen açıklandı.

AK Parti MBB adayı Prof. Dr. Aydın Ayaydın'ın geçen hafta Bodrum Belediye Başkan adayı olarak duyurduğu eski İYİ Parti'li Mehmet Tosun, "henüz kesin değil" demişti. Tosun'un Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın tensipleriyle adının açıklanmasını beklediği kulislerde konuşuldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti MBB adayı Prof. Dr. Aydın Ayaydın ve Mehmet Tosun'un birlikte çeklimiş fotoğraflarıyla birlikte Tosun'un adaylığı resmileştirildi.

Mehmet Tosun'un AK Parti Bodrum Belediye Başkan adayı olduğu açıklaması AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Başkanı Hacı Dalda tarafından yapıldı. Ayaydın, Tosun ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bir arada olduğu görseller paylaşıldı. Ve AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Hacı Dalda imzalı açıklamayla Tosun'un AK Parti Bodrum Belediye Başkan adaylığı resmiyet kazandı.

Aydın Ayaydın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mehmet Tosun

Prof. Dr. Aydın Ayaydın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mehmet Tosun

AK Parti Bodrum İlçe teşkilatından yapılan açıklama şöyle;

"Değerli Bodrumlular, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle Sayın Mehmet Tosun, AK Parti Bodrum Belediye Başkan adayımız olmuştur.

Belediyecilikle ilgili çalışmaları ve tecrübesi herkes tarafından takdir edilen Sayın Mehmet Tosun ve Muğla Büyükşehir Belediye başkan adayımız Sayın Aydın Ayaydın'la birlikte Bodrum hakettiği, özlediği hizmetleri alacak, Bodrum için gelecek çok güzel olacak.

Dava arkadaşlarımızla birlikte tüm gücümüzle Bodrum için, Muğla için hiç durmadan çalışacağız. Bodrumumuz'a hayırlı olsun.

Hacı Dalda AK Parti Bodrum İlçe Başkanı"

2019 Muğla yerel seçim sonuçları için TIKLAYIN LÜTFEN;

https://www.gumuslukrehberi.com/2019-mugla-yerel-secim-sonuclari.html

Muğla Aile Hekimleri
TAG

AK Parti Bodrum adayı Mehmet Tosun

Prof. Dr. Aydın Ayaydın

Muğla politika haberleri