Muğla siyaset haberleri
HABER

CHP Bodrum'da aday adayı tanıtım toplantısı

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

Dolgu değil doğru haber...

Muğla belediye haberleri

48 Haber Ajansı (GHA) - 17.12.2023 - CHP Bodrum'da aday adayı tanıtım toplantısı / Candidate promotion meeting in CHP Bodrum

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bodrum Belediye Başkanı aday adayları toplantıyla bir araya gelip kendilerini tanıttı.

CHP'de aday adayları açısından en çok ilgi gören ilçelerde ilk sırada Bodrum yer alıyor. Toplam 25 aday adayının adaylığa talip olduğu CHP Bodrum'da aday adayları CHP Bodrum ilçe örgütü organizasyonuyla Bodrum Belediyesi Herodot Kültür Merkezi’nde bir araya geldi. Toplantıya aday adaylarının yanı sıra partililer de katıldı.

CHP Bodrum belediye başkan aday adayları, 2023 Aralık

CHP Bodrum belediye başkan aday adayları, 2023 Aralık

Toplantının açılış konuşmasını kendisi de CHP Bodrum'dan belediye meclis üyesi aday adayı olan yapan CHP Bodrum İlçe Kadın Kolları Başkanı Umut Anıl Özdoğan yaptı. Özdoğan, "Kadınların karar alma mekanizmalarında seçilebilir sıralarda yer almasını sağlamak istiyoruz" dedi.

CHP Bodrum İlçe Başkanı Tuna Işın, 2023 - 48 Haber Ajansı

CHP Bodrum İlçe Başkanı Tuna Işın, 2023 - 48 Haber Ajansı

CHP Bodrum İlçe Başkanı Tuna Işın, Bodrum belediye Başkanlığı'na partisi trafından aday olarak belirlenecek isme her türlü desteği vereceklerini belirtti. Işın şunları söyledi;

"Aday gösterilecek arkadaşımıza dinamik bir seçim komitesiyle planlı bir çalışma sunacağız. Mart 2024 Yerel Seçimleri’nde en az 24 meclis üyesi ve en az yüzde 50 oy oranıyla Bodrum ve Muğla seçimlerini CHP'nin örgütlü gücüyle kazanacağımızdan eminim.

CHP Bodrum'da aday adayı tanıtım toplantısı, 2023 Aralık

CHP Bodrum'da aday adayı tanıtım toplantısı, 2023 Aralık

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bodrum Belediye Başkanı aday adayları tanıtım toplantısında CHP Muğla Milletvekili Süreyya Öneş Derici de söz aldı. Derici, "Gösterilecek belediye başkan adayının arkasında hem 24 aday adayı çalışacak hem de ilçe örgütü olacak. Bizler de, nefesimizin son gücüne kadar mücadele edeceğiz" dedi.

CHP Parti Meclisi (PM) Üyesi Alkım Denizaslanı ise "CHP varsa hepimiz varız. Ben varsam CHP var değil, CHP varsa hepimiz varız" dedi. CHP Yüksek Disiplin Kurulu (YDK) Üyesi Av. Remzi Kazmaz, "Başta ilçe örgütü olmak üzere sevgili milletvekilim, parti meclisi üyem ve ben 24 saat bu örgütün emrinde, belediye başkanının her zaman yanında olacağız" dedi.

Ummahan Yurt

CHP Bodrum Belediye Başkan aday adayı Ummahan Yurt - 48 Haber Ajansı

Kura çekildi

Protokol konuşmalarının ardından aday adayları arasında konuşma sırası kurası çekildi. Her aday adayı 15 dakikalık süre ile konuşma yaptı.

Mustafa Saruhan

CHP Bodrum aday adayı Mustafa Saruhan - 48 Haber Ajansı

2019 Muğla yerel seçim sonuçları için TIKLAYIN LÜTFEN;

https://www.gumuslukrehberi.com/2019-mugla-yerel-secim-sonuclari.html

Muğla Aile Hekimleri
TAG

CHP Belediye başkan aday adayları

CHP Bodrum

Muğla politika haberleri