Muğla siyaset haberleri
HABER

Kavaklıdere Ziraat Odası Başkanı CHP'den aday adayı

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

Dolgu değil doğru haber...

Muğla belediye haberleri

48 Haber Ajansı (GHA) - 05.12.2023 - Kavaklıdere Ziraat Odası Başkanı CHP'den aday adayı / President of Kavaklıdere Chamber of Agriculture, candidate candidate from CHP

Siyasi partilerin aday adaylık süreçleri sürerken Muğla'nın Kavaklıdere ilçesi Ziraat Odası Başkanı Saffet Karabıyık CHP'den Kavaklıdere belediye başkanlığı için aday adayı oldu.

Muğla'nın Kavaklıdere ilçesi'nin tanınan simalarından, Kavaklıdere Ziraat Odası Başkanı siyasete ve kent yöneticiliğine girmeye karar verdi. Saffet Karabıyık CHP Kavaklıdere İlçe örgütüne başvurarak Kabaklıdere Belediye Başkanlığı için aday adayı dosyasını teslim etti.

Doğma, büyüme Muğlalı olan Saffet Karabıyık'ın tarım, mermer madenciliği ve bakır el sanatı ürün üretim ve satışı faaliyetlerinin ağırlıklı olarak sürdürüldüğü Kavaklıdere ilçesinde hayata geçirmeyi düşündüğü projeleri bulunuyor. CHP'den Kavaklıdere Belediye Başkan aday adaylığı için Karabıyık dışında adayı bulunmuyor.

CHP Kavaklıdere İlçe Başkanlığı Saffet Karabıyık'ın aday adaylığını sosyal medya hesaplarından duyurdu. Duyuru şöyle;

"Kavaklıdere İlçe Baskanlığı'mıza, Ziraat Odası Başkanlığı yapan, İlçemizin sevilen isimlerinden Sn. Saffet Karabıyık Kavaklıdere Belediye Başkan aday adaylığı başvurusunu yapmış bulunmaktadır.. Çıkmış olduğu bu yolda kendisine başarılar diliyoruz.. #HepBirlikteBaşaracağız
Kavaklıdere İlçe Başkanlığı
"

İşte o paylaşım;

2019 Muğla yerel seçim sonuçları için TIKLAYIN LÜTFEN;

https://www.gumuslukrehberi.com/2019-mugla-yerel-secim-sonuclari.html

Muğla Aile Hekimleri
TAG

Kavaklıdere Ziraat Odası Başkanı Saffet Karabıyık

Kavaklıdere CHP

Muğla politika haberleri