Muğla siyaset haberleri
HABER

MHP Kavaklıdere'den Atatürk hayrına lokma - VİDEOLU HABER

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

Dolgu değil doğru haber...

Muğla belediye haberleri

48 Haber Ajansı (GHA) - 105.11.2023 - MHP Kavaklıdere'den Atatürk hayrına lokma - VİDEOLU HABER

MHP Kavaklıdere ilçe yönetim kurulu Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün, ebediyete intikalinin 85'inci yılında ilçe merkezinde lokma hayrı gerçekleştirildi.

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikalinin 85'inci yılında anıldı. Tüm yurtta olduğu gibi Muğla'nın Kavaklıdere ilçesinde de saat 09.05'te sirenlerin çalmasıyla yurttaşların saygı duruşunda bulundu.

MHP Kavaklıdere'den Atatürk hayrına lokma 1

MHP Kavaklıdere'den Atatürk hayrına lokma - 48 Haber Ajansı

Milliyetci Hareket Partisi (MHP) Kavaklıdere ilçe yönetim kurulu üyeleri de ilçe Başkanı Nazmi Can'la birlikte Kavaklıdere İlçe Merkezinde, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete irtihalinin 85. yılında saatler 09.05'i gösterdiğinde Atatürk ve şehitler için saygı duruşunda bulundu.

MHP Kavaklıdere'den Atatürk hayrına lokma - 48 Haber Ajansı 5

MHP Kavaklıdere'den Atatürk hayrına lokma - 48 Haber Ajansı

Milliyetci Hareket Partisi (MHP) Kavaklıdere ilçe yönetim kurulu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete irtihalinin 85. yıl dönümü vesilesiyle lokma hayrı da yaptı. Cuma Pazarı girişindeki lokma hayrına vatandaşlar büyük ilgi göstererek MHP Kavaklıdere İlçe Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Can ve parti yöneticileriyle birlikte dualar edip ulu önder Atatürk ve şehitleri andı. Etkinliğe MHP Kavaklıdere İlçe Yönetim Kurulu üyesi ve aynı zamanda Menteşe Yerküpe Beşpınarspor Kulübü Başkanı da olan iş insanı Hüseyin Serim de katıldı.

MHP Kavaklıdere'den Atatürk hayrına lokma - 48 Haber Ajansı 2

MHP Kavaklıdere'den Atatürk hayrına lokma - 48 Haber Ajansı

Kavaklıdere ilçe pazarının girişinde lokma döktürerek vatandaşlara dağıtan MHP Kavaklıdere İlçe Başkanı Nazmi Can ve ilçe yönetim kurulu üyelerine il yönetimi de eşlik etti. 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü kapsamında Muğla merkez Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtı'nda düzenlenen çelenk sunma törenine katılan MHP Muğla İl Başkanı Oğuz Akarfırat ve beraberindeki il yönetim kurulu üyeleri daha sonra Kavaklıdere'ye geçerek lokma hayrında vatandaşlara lokma dağıttı.

MHP Kavaklıdere'den Atatürk hayrına lokma - 48 Haber Ajansı 3

MHP Kavaklıdere'den Atatürk hayrına lokma - 48 Haber Ajansı

MHP Muğla İl Başkanı Oğuz Akarfırat ve beraberindeki il yönetim kurulu ile MHP Kavaklıdere İlçe Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Can ile ilçe yönetim kurulu üyeleri Atatürk ve şehitler için dualar okudu.

MHP Kavaklıdere'den Atatürk hayrına lokma - 48 Haber Ajansı 4

MHP Kavaklıdere'den Atatürk hayrına lokma - 48 Haber Ajansı

VİDEO 1

VİDEO 2

VIDEO 3

2023 seçimleri Muğla sonuçları için TIKLAYIN LÜTFEN;

https://www.48haber.com.tr/TR/2023-Cumhurbaskanligi-Secim-Sonuclari-Mugla.html

https://www.48haber.com.tr/TR/2023-Milletvekili-Secim-Sonuclari-Mugla.html

Muğla Aile Hekimleri
TAGS

MHP Kavaklıdere ilçe yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Can

MHP Kavaklıdere

Muğla politika haberleri