Muğla siyaset haberleri
HABER

İYİ Partili politikacı hayatını kaybetti

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

Dolgu değil doğru haber...

Muğla belediye haberleri

48 Haber Ajansı (GHA) - 14.08.2023 - İYİ Parti Yerel Yönetimler 5. Bölge Koordinatörü, eskiİYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız hayatını kaybetti.

Dün İYİ Parti Genel Başkanı Meral AKşener tarafından İYİ Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı 5. Bölge Koordinatörü olarak görevlendirilen İYİ Parti eski Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Meral Akşener'den açıklama

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Şanbaz'ın vefatının ardından bir açıkalma yayınlayarak, "Değerli dava arkadaşım, Kocaeli Eski İl Başkanımız ve Yerel Yönetimler Koordinatörümüz Şanbaz Yıldız’ın vefatını büyük bir üzüntüyle öğrendim. Merhuma Yüce Allah’tan rahmet, ailesine ve sevdiklerine sabırlar diliyorum. Mekânı cennet olsun…" ifadelerini kullandı.

İYİ Partili politikacı hayatını kaybetti

İYİ Partili Şanbaz Yıldız hayatını kaybetti, arşiv - 48 Haber Ajansı

Şanbaz Yıldız'ın son açıklaması

Yaşamını yitiren Şanbaz Yıldız, dün parti tarafından yapılan görevlendirilme sonrası şu mesajı sosyal medya hesaplarından paylaşmıştı;

"Başaracağız…

Yerel seçimlere kısa bir süre kala, Genel Başkan Yardımcımız Burak Akburak’ın çağrısıyla önemli bir sorumluluk üstlendim. İYİ Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı 5. Bölge Koordinatörü olarak görevlendirildim. Kocaeli başta olmak üzere Düzce, Sakarya, Bolu, Yalova, Bursa ve Bilecik illerimizin yerel seçimlere dönük koordinasyonu şahsıma verildi. Yoğun bir çalışma sürecine girmeden önce, Genel Başkanımız Meral Akşener’e, Genel Başkan Yardımcımız Burak Akburak’a teşekkürlerimi sunuyorum. Bu 7 ilimizde yerel seçim sürecinin partimiz açısından en iyi şekilde geçmesi için canla başla çalışacağımı Kocaeli kamuoyuna sunmak istiyorum. Hep birlikte başaracağız."

2023 seçimleri Muğla sonuçları için TIKLAYIN LÜTFEN;

https://www.48haber.com.tr/TR/2023-Cumhurbaskanligi-Secim-Sonuclari-Mugla.html

https://www.48haber.com.tr/TR/2023-Milletvekili-Secim-Sonuclari-Mugla.html

Muğla Aile Hekimleri
TAGS

İYİ Parti

Şanbaz Yıldız

Muğla politika haberleri