Muğla siyaset haberleri
HABER

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kavaklıdere'ye davet edildi

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

Dolgu değil doğru haber...

Muğla belediye haberleri

48 Haber Ajansı (GHA) - 06.06.2023 - Erdoğan Kavaklıdere'ye davet edildi / Erdogan invited to Kavaklıdere

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bayram namazını Marmaris'te Okluk Millet Camii’nde kıldı. Erdoğan Kavaklıdere'ye davet edildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kurban Bayramı'nda yine Marmaris'i tercih etti. Bayram namazını daha önceki gelişlerinde olduğu gibi Marmaris'te Okluk Millet Camii’nde kılan Erdoğan namaz çıkışı yoğun güvenlik önlemleri altında vatandaşlarla bayramlaştı ve sohbet etti. Bayram namazında Erdoğan'a AK Parti Muğla milletvekilleri Kadem Mete ve Yakup Otgüz ile AK Parti'li bazı ilçe belediye başkanları ile parti yöneticileri de eşlik etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bayram namazını Marmaris'te Okluk Millet Camii 2

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bayram namazını Marmaris'te Okluk Millet Camii

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kurban Bayramı namazını aynı camide kılan AKP Parti Kavaklıdere İlçe Başkanı Volkan Alpözen ve AK Parti'li Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir'le de bir süre sohbet ederek bayramlaştı ve çalışmalar hakkında aktraılan bilgileri dinledi.

AKP Parti Kavaklıdere İlçe Başkanı Volkan Alpözen ve Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ilçede yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdikten sonra kendisini Kavaklıdere'ye davet ettiler. Davete olumlu bakan Cumhurbaşkanı Erdoğan'la gerçekleşen bayramlaşma ve sohbet sonrası Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir açıklama yaparak gelişmeleri duyurdu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bayram namazını Marmaris'te Okluk Millet Camii 3

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bayram namazını Marmaris'te Okluk Millet Camii

Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımlarıyla Kurban Bayramı Namazımızı Okluk Millet Camiinde Kıldık. Bayram Namazı çıkışında bayramlaşma esnasında İlçe Başkanımız Volkan Alpözen'le birlikte Sayın Cumhurbaşkanımızı Kavaklıdere İlçemize davet ettik" dedi.

İşte o paylaşım;

Erdoğan'dan bayram mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, “14 Mayıs ve 28 Mayıs seçimlerinin geride bırakılmasıyla birlikte, artık ülkemizin sorunlarına daha fazla yoğunlaşma imkânına kavuştuk. Bundan sonra tüm enerjimizi ve vaktimizi Türkiye’yi büyütmeye, milletimizin taleplerini karşılamaya hasredeceğiz” dedi.

2023 seçimleri Muğla sonuçları için TIKLAYIN LÜTFEN;

https://www.48haber.com.tr/TR/2023-Cumhurbaskanligi-Secim-Sonuclari-Mugla.html

https://www.48haber.com.tr/TR/2023-Milletvekili-Secim-Sonuclari-Mugla.html

Muğla Aile Hekimleri
TAGS

Cumhurbaşkanı Erdoğan bayram namazı

Okluk Millet Camii

Muğla politika haberleri