Muğla siyaset haberleri
HABER

CHP'li Özgür Özel Bodrum'da

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

Cumhuriyet Halk Partisi Manisa Milletvekili ve Grup Başkanvekili, eczacı Özgür Özel

Muğla belediye haberleri

48 Haber Ajansı (GHA) - 22.05.2023 - CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel Bodrum'a geldi. Özel Bodrum'da yaptığı konuşmada terör konusuna ağırlık verdi. Detaylar haberde...

Cumhuriyet Halk Partisi Manisa Milletvekili ve Grup Başkanvekili, eczacı Özgür Özel, Cumhurbaşkanı 2'nci tur seçimi çalışmaları kapsamında Bodrum'daki seçim ofisine geldi. Özel'e ziyaretinde CHP Muğla milletvekili Cumhur Uzun, CHP Muğla milletvekili Gizem Sayar Özcan, CHP Muğla milletvekili Süreyya Öneş Derici, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, CHP Muğla İl Başkanı Hüseyin Erol, CHP Bodrum İlçe Başkanı Başar Bıyıklı, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, CHP Bodrum kadın ve gençlik kolu yöneticileri ile partililer eşlik etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kampanya süresince trör örgütü işbirliği iddiasıyla suçladığı CHP'nin Grup Başkanvekili Özgür Özel seçim otobüsü üzerinden yaptığı konuşmada bu konuya ağırlık verdi. Özel şunları söyledi;

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel Bodrum'a geldi 1

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel Bodrum'a geldi

"Türkiye'nin dört bir tarafında söylediğimiz şeyi söyleyeyim. Her kim ki Abdullah Öcalan'ı serbest bırakmayı aklından geçirmektedir, Allah onun bin kere belasını versin. Türk'le Kürt’ün, Aleviyle- Sünni'nin, Laz'la- Çerkez'in kardeşliğine barış içinde yaşamasına kullandığı oyla seçtiklerine saygı gösterilmesine sonuna kadar arkasındayız. Terörün adı nereden gelirse gelsin, adı İŞİD'de olsa PKK'da olsa her türlü terörün karşısındayız."

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel Bodrum'a geldi 2

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel Bodrum'a geldi

Özel konuşmasını şöyle sürdürdü;

"Bu pazar hep birlikte bir kez daha sandığın başına gideceğiz. Bu pazar önümüzde uzun parti pusulaları ya da Cumhurbaşkanlığı için 4 aday olmayacak. Bu pazar karşımızda 2 aday olacak. Bir tarafta 21 yıldır yetki kullanan, her şeyi ben bilirim diyen bugün yaşanan her şeyden sorumlu birisi. Öbür tarafta yaptığı yanlışları söyleyen baştan uyaran, doğru yolu gösteren ve geldiğimiz noktada her seferinde haklı çıkan birisi var. Referandum var ya sorunların kaynağı Erdoğan ya da bu sorunları çözecek olan Kemal Kılıçdaroğlu var."

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel Bodrum'a geldi 4

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel Bodrum'a geldi

Sinan Oğan'a oy veren seçmeni cumhuriyete, bayrağa sahip çıkmaları için oy kullanmaya davet eden Özel, "İlk turda seçmenin bir kısmından oy alan Sinan Oğan çeşitli görüşmelerin sonunda ilk turdaki tezlerini terk etti. Biz sizin yüreğinize inanıyoruz, bileğinize güveniyoruz. Pazar günü sandığa gidin bütün oyunları bozun" dedi.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel Bodrum'a geldi 5

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel Bodrum'a geldi

Muğla Aile Hekimleri

TAGS

28. Dönem Milletvekili Seçimi

Özgür Özel

Muğla politika haberleri