Muğla siyaset haberleri
HABER

"Mücadeleye devam. Buradayız!" talimatı

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

28 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanı seçimi

Muğla belediye haberleri

48 Haber Ajansı (48HA) - 17.05.2023 / CHP 2. tur oylama için parti örgütüne yazılı talimat gönderdi. Yerelde bakın kimler yetkilendirildi? Ve seçim sonrası neler olacak?

https://www.gumuslukrehberi.com/mugla-secim-haberleri-446.html

CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı ve Genel Sekreter Selin Sayek Böke imzasıyla il ve ilçe başkanları, belediye başkanları, kadın ve gençlik kolları ile 26, 27 v 28'nci dönem milletvekillerine yeni talimatlar gönderildi.

Cumhurbaşkanı seçimi 2. tur oylaması için 81 il örgütüne saha çalışmalarına vakit kaybetmeden başlanılması talimatı verildi. "Mücadeleye devam. Buradayız!" başlıklı talimat yazısında, il ilçe ve büyükşehir tüm belediye başkanlarının kendi illerinde saha çalışmalarını yürütecekleri belirtildi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı ve Genel Sekreter Selin Sayek Böke imzasını taşıyan yazıda tek milletvekili olan illerin milletvekilleri hariç, 26. 27. ve 28. dönem milletvekillerinin CHP Meclis Grup Başkanlığı tarafından kendi illeri dışındaki illerde görevlendirileceği kaydedildi.

Hemen uygulamaya geçilmesi istenen saha çalışmalarına tüm yurttaki il, ilçe, belde başkanları, il ve ilçe düzeyindeki kadın ve gençlik kolları başkan ve yöneticileri, seçilmiş ya da atanmış mahalle temsilcileri ile kadın kolları mahalle temsilcilerinin "hemen" çalışmalara başlamaları talimatı verildi.

14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanı seçimi ve 28. dönem milletvekili seçim sonuçlarını mahalle mahalle analiz eden genel merkez yönetiminin çok ciddi bir karne hazırladığı ve 28 Mayıs 2. tur seçimi sonrası sonuçların tüm netliğiyle masaya yatırılacağı buna göre örgütte il, ilçe, mahalle temsilcilerini kapsayan ciddi bir yönetimsel değişikliğe gidileceği de kulislerden gelen bilgiler arasında yer aldı.

Muğla Aile Hekimleri

TAGS

Cumhurbaşkanı seçimi

CHP

Muğla politika haberleri