Muğla siyaset haberleri
HABER

Kadem Mete Dalaman ve Ortaca'da...

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

AK Parti milletvekili adayı Kadem Mete

Muğla belediye haberleri


48 Haber Ajansı (48HA) - 29.04.2023 / AK Parti Muğla milletvekili adayı Kadem Mete seçim çalışmalarını Dalaman ve Ortaca'da sürdürdü.

2023 Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem milletvekili seçimine sayılı günler kala adaylar da çalışmalarına hız verdi. Eski AK Parti Muğla İl Başkanı, AK Parti Muğla milletvekili adayı Kadem Mete, Dalaman ve Ortaca'da seçmenlerle buluştu.

Vatandaşlar, esnaf ve STK'larla buluşan Kadem Mete, AK Parti Dalaman ve Ortaca ilçe başkanlığını da ziyaret ederek partililere teşekkür etti. Mete, Muğla teşkilatının fedakarca çalıştığını ve bununla da her zaman gurur duyduğunu söyledi.

Kadem Mete'nin Muğla turları 2

Kadem Mete'nin Muğla turları

AK Parti Muğla milletvekili adayı Kadem Mete Dalaman'da Dalaman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şevket Takar, Dalaman Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kooperatifi Başkanı Üzeyir Gökmen, Dalaman Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Karataş, Dalaman Havaalanı Taksi Kooperatifi Başkanı Nazmi Çalış, Dalaman Ziraat Odası Başkanı Aydın Çepel, Dalaman İş Adamları Derneği Ercan Kaynar'ı ziyaret etti.

Kadem Mete, Dalaman Belediye ziyaretinde Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Karakuş'la da görüştü. Ardından Dalaman Havalimanına geçen Mete, yurtdışından gelen vatandaşların oy verdikleri sandık kurulunu ziyaret ederek kolaylıklar diledi.

Kadem Mete'nin Muğla turları 3

Kadem Mete'nin Muğla turları

Daha sonra Ortaca'ya hareket eden AK Parti Muğla milletvekili adayı Kadem Mete, Eğitim-Bir-Sen Ortaca Temsilciliğini ve Ortaca Belediyesi'ni ziyaret etti. Mete, Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir'le birlikte Eski Ortaca Belediye Başkanı merhum Salih Özdemir'in eşi Muazzez Özdemir'e taziye ziyareti gerçekleştirdi. Mete'ye, Dalaman ve Ortaca programında, AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Hakan Fevzi İlhan, Dalaman AK Parti İlçe Başkanı Şefik Oğuz, Ortaca AK Parti İlçe Başkanı Burak Kaplan, AK Parti Muğla İl Başkan Yardmıcısı Osman Pala eşlik etti.

Muğla Aile Hekimleri

TAGS;

Cumhurbaşkanı seçimi

28. dönem milletvekili seçimleri

Muğla politika haberleri