Muğla siyaset haberleri
HABER

Gümüşlüğün CHP'li kadınları sahada

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

CHP'li kadınlar kapı kapı dolaşıp vaatleri anlatıyorlar

Muğla belediye haberleri


48 Haber Ajansı (48HA) - 28.04.2023 / Seçimlere az bir zaman kala Bodrum'un Gümüşlük mahallesindeki CHP'li kadınlar kapı kapı dolaşıp seçim çalışması yapıyor.

Gümüşlüğün CHP'li kadınları sahada 6

Gümüşlüğün CHP'li kadınları sahada

Çok da uzun propaganda dönemi şansı bulamayan siyasi partiler özellikle tabanda seçmenle birebir çalışmalara ağırlık verdi. Bodrum'un Gümüşlük mahallesinde de CHP üyesi kadınlar seçim tarihinin belli olmasından itibaren kapı kapı dolaşarak yoğun bir tanıtım çalışması başlattı.

Gümüşlüğün CHP'li kadınları sahada 2

Gümüşlüğün CHP'li kadınları sahada

CHP Bodrum İlçe Başkanı Başar Bıyıklı, CHP Bodrum İlçe Kadın Kolları Başkanı Umut Anıl Özdoğan, aslen Gümüşlüklü olan CHP Bodrum ilçe yönetim kurulu üyesi Eray Karabağlı, aslen Gümüşlüklü olan Bodrum Belediyesi Başkan yardımcılarından İlknur Ülküm Seferoğlu ve CHP Gümüşlük mahalle temsilcisi Kemal Gökal'la birlikte CHP Bodrum Kadın Kolu Gümüşlük mahalle Temsilcisi Nurhan Fıratlı ve partili kadınlar mahalleyi sokak sokak, kapı kapı dolaşıp parti broşürleri dağıtıp plan ve projeleri anlatıyorlar.

Gümüşlüğün CHP'li kadınları sahada 3

Gümüşlüğün CHP'li kadınları sahada

Milletvekili listelerinin kesinleşmesiyle Gümüşlük ve dolayısıyla Bodrum'dan ilk kez CHP'den bir isim aday gösterildi. Süreyya Öneş Derici 28. Dönem Milletvekili seçiminde CHP Muğla milletvekili adayları listesinde kendisine 3. sıradan yer buldu.

Gümüşlüğün CHP'li kadınları sahada 4

Gümüşlüğün CHP'li kadınları sahada

CHP Muğla milletvekili aday listesindeki 3 kadından biri olan Süreyya Öneş Derici'nin de yoğun destek verdiği CHP Gümüşlük mahalle örgütü kadınları çarşı, pazar, esnaf ve mahalledeki tüm evleri siyasi parti farkı gözetmeksizin dolaşıp Millet İttifakı ile CHP'nin stratejileriyle, vaatlerini anlatıyorlar.

Gümüşlüğün CHP'li kadınları sahada 5

Gümüşlüğün CHP'li kadınları sahada
Muğla Aile Hekimleri

TAGS;

Cumhurbaşkanı seçimi

28. dönem milletvekili seçimleri

Muğla politika haberleri