Muğla siyaset haberleri
HABER

AK Parti'li Otgöz ilçe ilçe geziyor

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Yakup Otgöz, Bodrum ve Milas'ta

Muğla belediye haberleri


48 Haber Ajansı (48HA) - 25.04.2023 / AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Yakup Otgöz, Muğla turuna Bodrum ve Milas'la devam etti. Odalar, STK'lar ve esnaf ziyaret edildi.

AK Parti Muğla Milletvekili adayı Yakup Otgöz, Muğla turuna Bodrum ve Milas ilçeleriyle devam etti. Yakup Otgöz, Bodrum'da sivil toplum kuruluşları, oda ve dernek başkanlarını ziyaret etti. Esnafla bşr araya geldi.

Ziyaretlerinde Bodrum Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hasan Kablı ile bir araya gelen Otgöz, daha sonra sırasıyla Bodrum Ziraat Odası Başkanı Mehmet Melengeç'i, İMEAK Deniz Ticaret Odası(DTO) Bodrum Şubesi Başkanı Orhan Dinç'i, Bodrum Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Erdoğan Başeymez'i, Bodrum Vanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı İshak Kalkanlı'yı, Mumcular Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Gürhan Koca'yı ziyaret etti. Otgöz'e ziyaretlerinde AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Hacı Dalda ve ilçe teşkilatı eşlik etti.

AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Yakup Otgöz

AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Yakup Otgöz (Solda)

Bodrum ziyaretinin ardından Milas ilçesine giden AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Yakup Otgöz sırasıyla AK PArti Milas ilçe başkanlığı, Salı semt pazarı, Milas Bakkalar Odası, Milas Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Milas Gıda Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Esnaf Odası, Milas Şoförler Esnaf Odası, Milas Süt Üreticileri Birliği ve Fesleğen mahallesi ziyaretlerini gerçekleştirdi.

AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Yakup Otgöz'a ziyaretlerinde AK Parti Muğla milletvekili Mehmet Yavuz Demir ve AK PArti Milas İlçe Başkanı Emin Çelik ile iş insanı Ferudun Katar eşlik etti.

Muğla Aile Hekimleri

TAGS;

Cumhurbaşkanı seçimi

28. dönem milletvekili seçimleri

Muğla politika haberleri