Muğla siyaset haberleri
HABER

Millet İttifakı Bodrum seçim bürosu açıldı

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

Adaylar ve ittifak üyesi partililler de katıldı

Muğla belediye haberleri


48 Haber Ajansı (48HA) - 24.04.2023 / Millet İttifakı Bodrum Seçim bürosu açılışı gerçekleştirildi. Açılışa ittifak üyesi partilerin yöneticileri, belediye başkanları, milletvekili adayları ve partililer katıldı.

Konacık Mahallesi Atatürk Bulvarı'ndaki Millet İttifakı Bodrum Seçim bürosu açılışına Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Millet İttifakı'nı oluşturan partilerin yöneticileri, milletvekili adayları ve ittifak üyesi partilerin üyeleri katıldı.

CHP Muğla İl Başkanı Hüseyin Erol, “Bu açılışların ruhunu, 103 yıl önce 1920’de Türk halkı nasıl inançla bir araya geldiyse bugün de aynı ruhla bir araya geldiğine benzetiyorum” dedi. CHP Bodrum İlçe Başkanı Başar Bıyıklı da şunları söyledi;

Millet İttifakı Bodrum seçim bürosu açıldı, Nisan 2023 2

Millet İttifakı Bodrum seçim bürosu açıldı, Nisan 2023

"85 milyonun kucaklaşmasını sağlayan, 13. Cumhurbaşkanımız Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun Bodrum Seçim Koordinasyon Merkezi açılışını; Muğla Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Osman Gürün, İl Başkanımız Sayın Hüseyin Erol, Millet İttifakı’nın İl ve İlçe Başkanları, Milletvekili Adaylarımız, geçmiş dönem Milletvekillerimiz, Gençlik, Kadın Kolları başkanlarımız ve yöneticileri, Bodrumlu Milletvekili Adayımız Sayın Süreyya Öneş Derici ve vatandaşlarımızla birlikte gerçekleştirdik."

İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanı Nevzat Kanber, Türkiye’nin uzun yıllardır hasretle beklediği bir uzlaşmanın mimarları olduklarını belirterek, "Yarının Türkiye’sini inşa etmek için çok önemli adım attık. Ortak hedefimiz, çocuklarımıza adalet, barış, huzur dolu bir gelecek bırakmak. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün bize emanet ettiği Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluş felsefesine geri dönmektir" dedi.

Deva Partisi Bodrum İlçe Başkanı Elvan Ayhan, Saadet Partisi Muğla İl Başkan Yardımcısı Furkan Duman, Demokrat Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Zekai Alper de yaptıkları konuşmalarda Millet İttifakının ortak hedeflerine vurgu yaptılar.

Millet İttifakı Bodrum seçim bürosu açıldı, Nisan 2023 3

Millet İttifakı Bodrum seçim bürosu açıldı, Nisan 2023

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, “20 yılda öyle bir hale geldik ki; gerçekten içi boşaltılmayan, dejenere olmayan hiçbir kurum kalmadı. Bütün kurumlar dejenere edildi ve kuruluş ayarlarından çıkarıldı. Çünkü maksat, Türkiye’yi başka bir yere götürmek ama buna muvaffak olamayacaklar” şeklinde konuştu.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras da, “Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu bütün mücadelesini bu zihniyeti yok etmek için kullanmaktadır. Millet İttifakı’nın bileşenleri bunun için beraber, bunun için mücadele etmektedir” dedi.

Millet İttifakı Bodrum seçim bürosu açıldı, Nisan 2023 4

Millet İttifakı Bodrum seçim bürosu açıldı, Konuşmacı; CHP Bodrum İlçe Başkanı Başar Bıyıklı, Nisan 2023
Muğla Aile Hekimleri

TAGS;

Cumhurbaşkanı seçimi

28. dönem milletvekili seçimleri

Muğla politika haberleri