Muğla siyaset haberleri
HABER

Kılıçdaroğlu'ndan, "Türkiye Gönüllüsü" çağrısı

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

CHP'den Sandık güvenliği çağrısı

Muğla belediye haberleri


48 Haber Ajansı (48HA) - 15.04.2023 / CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan yurttaşlara 'Türkiye Gönüllüsü' olma çağırısı geldi.

Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından yaptığı videolu paylaşımla sandık güvenliği için yurttaşlara 'görev almaları' çağrısında bulundu. Kılıçdaroğlu, "Seçme ve seçilme hakkını korumak, huzurlu bir seçim iklimi oluşturmak için her bir vatandaşımıza önemli görevler düşüyor" dedi.

Yurttaşları oyuna sahip çıkmaya davet ederek 'Türkiye Gönüllüsü' olma çağrısı yapan Kılıçdaroğlu, şunları söyledi:

"Millet İttifakı olarak, 85 Milyona bereket, huzur ve zenginlik sağlamak için geliyoruz. 14 Mayıs'ta sandığa gideceksiniz. Bizim için her oy değerlidir. Verilen oyun doğru kayda alınması ve sonuçların kamuoyu ile şeffaf biçimde paylaşılması, demokrasimiz için ekmek gibi su gibi gereklidir.

Seçme ve seçilme hakkını korumak, huzurlu bir seçim iklimi oluşturmak için her bir vatandaşımıza önemli görevler düşüyor. Bu anlamda değerli halkımızın, sandık güvenliğini sağlamak için görev alacağına ve değerli oylarının korunmasına özen göstereceğine güvenim tam.

Hemen bugün, turkiyegonulluler.org adresine kaydınızı yaptırın ve Türkiye Gönüllüsü olun. Türkiyemizi el birliğiyle feraha, refaha yani güzel bir geleceğe taşıyalım."

İşte o paylaşım;

Muğla Aile Hekimleri

TAGS;

"Türkiye Gönüllüsü" çağrısı

28. dönem milletvekili seçimleri

Muğla politika haberleri