Muğla siyaset haberleri
HABER

AK Parti Muğla milletvekili adayları tanıtım toplantısı

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

28. dönem milletvekili seçimleri AK Parti Muğla adayları

Muğla belediye haberleri


48 Haber Ajansı (48HA) - 13.04.2023 / 28. Dönem milletvekili seçimlerinde Muğla'da AK Parti'den aday gösterilen isimler teşkilatla ve basınla tanıştı.

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak CUmhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri'nde Muğla'da AK Parti'den milletvekili adayı gösterilşen isimlerin tanıtım toplantısı yapıldı.

AK Parti Muğla milletvekili adayları tanıtıldı 3

AK Parti Muğla milletvekili adayları tanıtıldı, 48 Haber Ajansı

14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanı ve Milletvekili seçimleri için AK Parti Muğla Milletvekili adayları düzenlenen tören ile tanıtıldı. 14 Mayıs'ta yapılacak Cumhurbaşkanı ve Milletvekili seçimleri için AK Parti Muğla Milletvekili adayları düzenlenen tören ile tanıtıldı.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenen toplantının açılış konuşmasını yapan Ak Parti Muğla İl Başkanı Gültekin Akça, tüm adaylara başarılar diledi. Akça şunları söyledi;

Ak Parti Muğla İl Başkanı Gültekin Akça

Ak Parti Muğla İl Başkanı Gültekin Akça - 48 Haber Ajansı

"Öncelikle bu süreçte duruşunu ve tarafını belirleyen, CUmhurbaşkanımıza, Genel Başkanımız Recep TAyyip Erdoğan'a yol arkadaşlığı için bende varım diyen tüm aday arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bugün darbecilere, vesayetcilere, siyasi ve sosyal müğhendslik projelerine karşı milletimizle birlikte Türkiye yüzyılının kapısını aralamak üzere bir aradayız. Türkiye yüzyılının yürüyüşünü yarın değil şmdi, hemen başlatmak için buradayız."

AK Parti Muğla milletvekili adayları tanıtıldı 6

AK Parti Muğla milletvekili adayları tanıtıldı - 48 Haber Ajansı

Ak Parti Muğla İl Başkanı Gültekin Akça'nın konuşmasının ardından 28. dönem milletvekili seçimi AK Parti Muğla milletvekili adayları Kadem Mete, Yakup Otgöz, Eylem Tan, Turgay Öztürk, Ali Mete Karaöz, Hakan Fevzi İlhan, Ali Tekin kürsüye gelerek kendilerinitanıttılar.

AK Parti Muğla milletvekili adayları tanıtıldı 4

AK Parti Muğla milletvekili adayları tanıtıldı

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenen toplantıya AK Parti Muğla il ve ilçe teşkilat yöneticileri, AK Parti'den seçilmiş ilçe belediye başkanları, parti üyeleri, Cumhur İttifakı bileşenlerinin Muğla temsilcileri ile gazeteciler katıldı.

Akşam da AK Parti Muğla il teşikilatı tarafından düzenlenen AK Parti Muğla milletvekili adaylarının katılım sağladığı iftarda bir araya gelindi.

AK Parti Muğla milletvekili adayları tanıtıldı, iftar yemeği 13 Nisan 2023

AK Parti Muğla milletvekili adayları iftarda buluştu, 13 Nisan 2023 - 48 Haber Ajansı
Muğla Aile Hekimleri

TAGS;

AK Parti Muğla milletvekili adayları

28. dönem milletvekili seçimleri

Muğla politika haberleri