Muğla siyaset haberleri
HABER

Cumhurbaşkanı Erdoğan; "Zaferin, küçüğü büyüğü olmaz."

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

Dolgu değil doğru haber...

SEÇİM 2024 - SONUÇLAR İÇİN GÖRSELLERE TIKLAYIN

48 Haber Ajansı (GHA) - 03.04.2024 - Cumhurbaşkanı Erdoğan; "Zaferin, küçüğü büyüğü olmaz" - VİDEOLU HABER

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan seçimi kazanan AK Partili belediye başkanına, "Takma kafana" dedi. Peki ama neden? Videosu haberde...

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Düzce Belediye Başkanlığına kesin olmayan sonuçlara göre yeniden seçilen Faruk Özlü’yü telefonla arayarak tebrik etti. Özlü’nün daha yüksek bir oy oranı elde etmek istediğini ifade etmesi üzerine Erdoğan, “Takma kafana, zaferin küçüğü büyüğü olmaz. Zafer zaferdir” dedi.

VİDEO

Düzce’de kesin olmayan sonuçlara göre AK Parti adayı ve mevcut Düzce Belediye Başkanı, eski Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri'nde 41 bin 233 aldı. En yakın rakibi Yeniden Refah Partisi adayı Davut Güloğlu'na 10 puan fark atan Faruk Özlü kazanmasına karşın daha yüksek oy almadığı için çevresine sonuçtan çok da memnun olmadığını ifade etti.

Dr. Faruk Özlü

AK Parti adayı ve mevcut Düzce Belediye Başkanı, eski Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü

Faruk Özlü’yü telefonla arayarak tebrik eden AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Sıkışığım, bazı seyahatlerim var. Amerika, Suudi Arabistan oralardan döndüğüm zaman inşallah muzaffer illerimizi ziyaret edeceğim” dedi.

Bunun üzerine Faruk Özlü, seçimlerde daha yüksek bir oy oranı elde etmek istediğini belirtti. Erdoğan ise, “Takma kafana zaferin küçüğü büyüğü olmaz. Zafer zaferdir” şeklinde karşılık verdi.

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir

AKP Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, sosyal medya hesabından o anları paylaştı. Keşir şunları yazdı;

"Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın @RTErdogan, Düzce Belediye Başkanımız Sayın @dr_farukozlu’yü telefonla arayarak, seçim başarısı için tebrik etti. Cumhurbaşkanımız #Düzce’yi ziyaret edeceği müjdesini de verdi…"

Muğla Aile Hekimleri
TAG

Muğla yerel seçim haberleri

2024 Mahalli İdareler Seçimi

Muğla politika haberleri