Muğla siyaset haberleri
HABER

Cumhur İttifakı adayı Tosun'dan açıklamalar

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

Dolgu değil doğru haber...

Muğla belediye haberleri

48 Haber Ajansı (GHA) - 18.03.2024 - Cumhur İttifakı adayı Tosun'dan açıklamalar / Statement from People's Alliance candidate Tosun

Cumhur İttifakı Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun, Tersane bölgesini ve Bodrum Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti. Neler konuşuldu?

"Bodrum’a Sözüm Var" sloganıyla seçim kampanyasına devam eden Cumhur İttifakı Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun, İçmeler ve Tavşan Burnu’nda tekne, yat imalatçıları ve çalışanlarıyla buluştu.

Bodrum Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu, Mehmet Tosun

Bodrum Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu, Mehmet Tosun

Tosun daha sonra Bodrum Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek Bodrum Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Eren Ayhan ve Bodrum Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu üyeleriyle görüştü.

Mehmet Tosun, Eren Ayhan

Mehmet Tosun, Eren Ayhan (Soldan sağa)

Cumhur İttifakı Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun İçmeler ve Tavşan Burnu’nda tekne, yat imalatçıları ve çalışanlarıyla bir araya geldi. İçmeler’i bir turizm destinasyonuna dönüştüreceklerini söyleyen Tosun konuşmasını şöyle sürdürdü;

"Bu haliyle olmaz. Bu manzara, Bodrum’un en önemli sektörüne ve bu sektörü yaşatan emekçilere yakışmıyor. İçmeler bölgesinin ulaşımı başta olmak üzere, arıtma, kanalizasyon, çevre ve imar sorunlarını çözeceğiz. Ardından da marka ve tanıtım çalışmasını derhal başlatacağız. Yat imalatını, bu eşsiz sanatı, Bodrum’a gelen insanlar yerinde görüp izleyebilecek."

Mehmet Tosun İçmeler ve Tavşan Burnu’nda tekne, yat imalatçıları

Mehmet Tosun İçmeler ve Tavşan Burnu’nda tekne, yat imalatçıları

Seçilmeleri durumunda, İçmeler bölgesinin altyapı, yol ve çevre düzenlemesini tamamlayacakları ve bunu acil olarak yapacakları sözünü veren Cumhur İttifakı Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun açıklamalarını şöyle sürdürdü;

"Uluslararası nitelikte bir Boat Show için çalışmaya başlayacağız. Bodrum’un aynakıçlarını, tırhandillerini, guletlerini dünyaya tanıtacağız. İçmeler’i, Tavşan Burnu’nu turizm destinasyonu haline getirecek projelerimizi hazırladık."

Mehmet Tosun İçmeler ve Tavşan Burnu’nda tekne, yat imalatçıları 2

Mehmet Tosun İçmeler ve Tavşan Burnu’nda tekne, yat imalatçıları

Belediyenin, vatandaşla bağının koptuğunu, kurumsallıktan uzaklaştığını ve belediyeye duyulan güvenin yüzde 15’lere düştüğünü de öne süren Tosun sözlerini şöyle tamamladı;

"Belediye, önce vatandaşını dinleyecek. Onların görüşünü, talebini, beklentilerini alacak. Bir proje için çalışmaya başlamadan önce, o bölgede yaşayan, çalışan vatandaşlara bilgi verecek. Projeyi tamamladıktan sonra da geri dönüşlerini alacak. Biz belediyeciliği böyle yapacağız."

Mehmet Tosun İçmeler ve Tavşan Burnu’nda tekne, yat imalatçıları 3

Mehmet Tosun İçmeler ve Tavşan Burnu’nda tekne, yat imalatçıları

Mehmet Tosun İçmeler ve Tavşan Burnu’nda tekne, yat imalatçıları 4

Mehmet Tosun İçmeler ve Tavşan Burnu’nda tekne, yat imalatçıları

2019 Muğla yerel seçim sonuçları için TIKLAYIN LÜTFEN;

https://www.gumuslukrehberi.com/2019-mugla-yerel-secim-sonuclari.html

Muğla Aile Hekimleri
TAG

Muğla yerel seçim haberleri

2024 Mahalli İdareler Seçimi

Muğla politika haberleri