Muğla siyaset haberleri
HABER

Muğla; DEVA İl Başkanı, AK Parti'ye geçti

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

Dolgu değil doğru haber...

Muğla belediye haberleri

48 Haber Ajansı (GHA) - 13.03.2024 - Muğla; DEVA İl Başkanı, AK Parti'ye geçti / Mugla; DEVA Provincial Chairman transferred to AK Party

DEVA Partisi Muğla İl Başkanı Emrah Çay görevinden ve partisinden istifa etti. Çay, AK Parti'ye üye oldu.

AK Parti İl Başkanlığı’nda düzenlenen törene AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Bakan Adayı Prof Dr. Aydın Ayaydın da katıldı ve Emrah Çay’ın rozetini taktı.

Muğla; DEVA İl Başkanı, AK Parti'ye geçti 2

Muğla; DEVA İl Başkanı, AK Parti'ye geçti

Emrah Çay törende yaptığı konuşmada, "Büyükşehir Belediye Başkan Adayı sayın Prof. Dr. Aydın Ayaydın’ın kente dair projeleriyle, bilgisiyle ve tecrübesiyle yepyeni bir döneme öncülük edeceğine olan inancım tamdır. Bu güçlü liderlikle şehrimizi daha ileriye taşıyacak önemli adımların atılacağına inanıyorum. Şehrimizin her kesimini kucaklayacak, adaletli ve şeffaf bir yönetim anlayışıyla daha yaşanabilir bir kent vizyonu için bu harekete katılıyorum" dedi.

AK Parti Muğla İl Başkanı Gültekin Akça da, "Sayın Çay’ın saflarımıza katılmasından büyük mutluluk duyuyorum, kendisine hoş geldin diyorum" dedi.

Muğla; DEVA İl Başkanı, AK Parti'ye geçti 3

Muğla; DEVA İl Başkanı, AK Parti'ye geçti

DEVA Partisi Muğla İl Başkanlığı ve parti üyeliğinden istifa edip AK Parti'ye katılan Emrah Çay’a rozetini AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Prof. Dr. Aydın Ayaydın taktı. Ayaydın tören de yaptığı konuşmada; "DEVA Partisi İl Başkanlığı görevinden ve üyeliğinden istifa eden Emrah Çay’ın AK Parti rozetini takmaktan büyük mutluluk duydum. Kendisine nazik sözleri için de teşekkür ediyorum" dedi.

2019 Muğla yerel seçim sonuçları için TIKLAYIN LÜTFEN;

https://www.gumuslukrehberi.com/2019-mugla-yerel-secim-sonuclari.html

Muğla Aile Hekimleri
TAG

Muğla yerel seçim haberleri

2024 Mahalli İdareler Seçimi

Muğla politika haberleri