Muğla siyaset haberleri
HABER

Mehmet Demir bile ilgiye şaşırdı

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

Dolgu değil doğru haber...

Muğla belediye haberleri

48 Haber Ajansı (GHA) - 01.03.2024 - Mehmet Demir bile ilgiye şaşırdı - VİDEOLU HABER

Cumhur İttifakı Kavaklıdere Belediye Başkan adayı ve mevcut Belediye Başkanı Mehmet Demir cuma pazarında halkla buluştu.

Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir, Kavaklıdere'de seçime sayılı günler kala mahalle mahalle ilçeyi dolaşıyor. Kavaklıdere merkezde vatandaşlarla buluşan Demir'i coşkulu bir kalabalık karşıladı.

Mehmet Demir bile ilgiye şaşırdı 2

Mehmet Demir bile ilgiye şaşırdı

Meşaleli gençler eşliğinde merkez mahalleyi gezen Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir'e AK Parti Kavaklıdere İlçe Başkanı Volkan Alpözen, MHP Kavaklıdere İlçe Başkanı Nazmi Can, AK Parti Kavaklıdere Tanıtım ve Medya Başkanı Davut Akın Gülşen, Kavaklıdere Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Karataş, partililer ve vatandaşlar eşlik etti.

Mehmet Demir bile ilgiye şaşırdı 3

Mehmet Demir bile ilgiye şaşırdı

VİDEO

Pazar ziyareti

Cumhur İttifakı Kavaklıdere Belediye Başkan adayı ve mevcut Belediye Başkanı Mehmet Demir Cuma günü de Kavaklıdere'de kurulan halk pazarını gezerek esnafla, köylüler, pazarcılar ve halkla sohbet etti.

Mehmet Demir bile ilgiye şaşırdı 4

Vatandaşları dert ve sorunlarını da dinleyen Cumhur İttifakı Kavaklıdere Belediye Başkan adayı ve mevcut Belediye Başkanı Mehmet Demir, Muğla Büyükşehir'de Aydın Ayaydın'la birlikte çok daha büyük işler başaracaklarını ve bu güne kadar alınamayan desteklerin Nisan 2024 itibariyle Kavaklıdere'ye de gelmesiyle birlikte bambaşka bir kente dönüşeceklerini söyledi.

Mehmet Demir bile ilgiye şaşırdı 3

Mehmet Demir bile ilgiye şaşırdı

2019 Muğla yerel seçim sonuçları için TIKLAYIN LÜTFEN;

https://www.gumuslukrehberi.com/2019-mugla-yerel-secim-sonuclari.html

Muğla Aile Hekimleri
TAG

Muğla yerel seçim etkinlikleri

2024 Mahalli İdareler Seçimi

Muğla politika haberleri