Muğla siyaset haberleri
HABER

15 muhtardan Demir'e ziyaret

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

Dolgu değil doğru haber...

Muğla belediye haberleri

48 Haber Ajansı (GHA) - 28.02.2024 - 15 muhtardan Demir'e ziyaret / Visit to Demir from 15 headmen

Kavaklıdere'de ki 15 mahallenin muhtarı bir araya gelerek Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir'i ziyaret etti. Muhtarlar Demir'e geçmiş 5 yıl için hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

15 muhtardan Demir'e ziyaret 5

15 muhtardan Demir'e ziyaret

Seçime artık sayılı günler kala ziyaret ve iade-i ziyaretler de sürüyor. Kavaklıdere Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Kavaklıdere Belediye Başkan adayı AK Parti'li Mehmet Demir'i ilçenin 15 mahallesinin muhtarı ziyaret etti.

15 muhtardan Demir'e ziyaret 1

15 muhtardan Demir'e ziyaret

Kavaklıdere ilçesi muhtarları 2019'dan bu yana yapılan yatırım ve hizmetler için Kavaklıdere Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Kavaklıdere Belediye Başkan adayı AK Parti'li Mehmet Demir'e teşekkür edip bir de bakır ibrik hediye ettiler.

Kavaklıdere Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Kavaklıdere Belediye Başkan adayı AK Parti'li Mehmet Demir'i ziyaretten duyduğu mutluluğu, "Durmak yok. Hizmete devam. Gerçek belediyecilik bizim işimiz" diyerek ifade etti.

15 muhtardan Demir'e ziyaret 2

15 muhtardan Demir'e ziyaret

Kavaklıdere Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Kavaklıdere Belediye Başkan adayı AK Parti'li Mehmet Demir ziyaretle ilgili olarak şunları söyledi;

"İlçemizin her bir noktasına beraberce hizmet götürdüğümüz 15 Mahalle muhtarıma belediyemize yapmış oldukları nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum."

15 muhtardan Demir'e ziyaret 4

15 muhtardan Demir'e ziyaret

Kavaklıdere Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Kavaklıdere Belediye Başkan adayı AK Parti'li Mehmet Demir ziyareti sosyal medya hesabından da duyurdu. İşte o paylaşım;

İşte o paylaşım;

 

2019 Muğla yerel seçim sonuçları için TIKLAYIN LÜTFEN;

https://www.gumuslukrehberi.com/2019-mugla-yerel-secim-sonuclari.html

Muğla Aile Hekimleri
TAG

Muğla yerel seçim etkinlikleri

2024 Mahalli İdareler Seçimi

Muğla politika haberleri