Muğla siyaset haberleri
HABER

Behçet Saatcı Fethiye'den aday

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

Dolgu değil doğru haber...

Muğla belediye haberleri

48 Haber Ajansı (GHA) - 08.02.2024 - Behçet Saatcı Fethiye'den aday / Behçet Saatcı is a candidate from Fethiye

Muğla siyasetinin güçlü ismi Behçet Saatcı, Fethiye Belediye Başkan adayı oldu. 2019'da MBB'ye bağımsız aday olup rekor oy alan Saatcı bu kez İYİ Parti'den seçimlere giriyor.

Behçet Saatcı Fethiye'den aday 3

Behçet Saatcı Fethiye'den aday

Daha önce 4 kez Fethiye'de belediye başkanlığı yapan, ülkücü kökenli olmasına karşın toplumun hemen her kesiminin sevgisini kazanmış olan Behçet Saatcı İYİ Parti'den Fethiye Belediye Başkan adayı oldu.

İYİ Parti Fethiye ilçe binası önünde düzelenen adaylık açıklamasına İYİ Parti Muğla İl Başkanı Davut Cumhur Akmeşe, İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Tolga Turgutoğulları, eski AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Kadir Sarıhan, eski MHP Fethiye İlçe Başkanı Osman Cura, CHP’den Fethiye Belediye Başkan aday adayı olan ancak aday gösterilmeyince CHP'den istifa eden iş insanı Mustafa Toklu ile partililer ve vatandaşlar katıldı.

Behçet Saatcı Fethiye'den aday 2

Behçet Saatcı Fethiye'den aday

Fethiye Belediye Başkan Adayı Behçet Saatcı aday tanıtım töreninde yaptığı konuşmada şunları söyledi;

"Bizim kavga ve dövüşle işimiz yok. Diğer aday arkadaşlara da başarılar diliyorum. Rahat olun, bu seçim en kolay sonuçlandırdığımız bir seçim olacak. Eskiden yalancının mumu yatsıya kadar yanar derlerdi. Şimdi bu sosyal ortamda yalancının mumu bir saniye bile yanmıyor, hemen her şey ortaya çıkıyor. O yüzden yalanın arkasına sığınacağına, ola ki yanlış yaptın dosdoğru olmakta fayda var. Siyaset borsasının kurulduğu, başkan adaylarının verdiği paraya göre belirlendiği, liyakatin menfaate tercih edildiği bir ortamda birilerinin çıkıp; bu iş böyle olmaz demesi gerekiyordu. Bizim yaptığımız da bu."

VİDEO


2019 Muğla yerel seçim sonuçları için TIKLAYIN LÜTFEN;

https://www.gumuslukrehberi.com/2019-mugla-yerel-secim-sonuclari.html

Muğla Aile Hekimleri
TAG

Behçet Saatcı

2024 Mahalli İdareler Seçimi

Muğla politika haberleri