Ortaca haberleri
HABER

Ortaca haberleri

Ortaca | Haber | News

Ortaca
HABER

Nişana gitti, cansız bedeni bulundu

Muğla hastaneleri

48 Haber Ajansı - (48HA) - 24 Ekim 2023 - Muğla'da nişan törenine gitmek için evden ayrılan 54 yaşındaki erkeğin cansız bedeni bulundu.

Ortaca'nın Ekşilik Mahallesi’nde iddialara göre bir tanıdığının çocuğunun nişanına katılmak için evden çıkan 54 yaşındaki Necip Kolcu bir daha geri dönmedi. Ailesi ve yakınlarının nişan evinden kullandığı motosikletle gece yarısı ayrıldığını öğrendikleri Kolcu için güvenlik güçlerinden yardım istedi.

Ortaca Ekşilik mahallesinde kayıp Necip Kolcu'nun evi ile nişan yapılan yer arasındaki güzergahta arama çalışması başlatıldı. Arama çalışmalarına bölgede yaşayanlar ve kayıp Kolcu'nun ailesi de katıldı. Arama çalışmalarında gün ışıdıktan sonra 54 yaşındaki Necip Kolcu'nun kullandığı motosiklet güzergah üzerindeki su kanalını geçmek amacıyla kullanılan köprünün altın devrilmiş olarak bulundu.

Necip Kolcu

Necip Kolcu, Ortaca - Arşiv - 48 Haber Ajansı

Ekşilikteki sulama kanalının suyu kesildi ve arama çalışmalarına kanal boyunca devam edildi. Motosikletin bulunduğu köprünün altından geçen sulama kanalının ilerleyan güvenlik güçleri köprüden yaklaşık 1.5 kilometre ilerde 54 yaşındaki Necip Kolcu'ya ulaştı. Yapılan incelemede Kolcu'nun yaşamını yitrdiği anlaşıldı.

54 yaşındaki Necip Kolcu'nun cansız bedeni savcılığın incelemesinin ardından morga gönderildi. Necip Kolcu’nun cenazesinin Ekşiliyurt Mezarlığı’nda toprağa verileceği belirtildi.

MUĞLA Etkinlik Takvimi

TEK TIKLA TÜM MUĞLA - İlçe ilçe Muğla'daki etkinlikler. Konser, sergi, söyleşi, yarışma, spor, tiyatro, panel, anma, eylem, toplantı, sinema, imza günü, festival, kutlama vd... MUĞLA ETKİNLİK TAKVİMİ. TIKLA

 

Muğla Yemekleri Tarifleri

TAGS;

Ortaca haber

Ortaca sıcak haber

Ortaca Haberleri