Muğla Valiliği haberleri 1
HABER

Vali Akbıyık'tan yaralı askerlere ziyaret

Bodrum | Haber | News

Bodrum
HABER

Muğla Valiliği haberleri

 

Muğla ilçe haberleri

48 Haber Ajansı (48HA) - 25.01.2024 - Vali Akbıyık'tan yaralı askerlere ziyaret / Visit from Governor Akbıyık to the wounded soldier

Vali İdris Akbıyık, Pençe-Kilit bölgesinde ve Irak’ın Hakurt bölgesinde yaralanan askerleri ve ailelerini ziyaret etti.

Muğla Valisi İdris Akbıyık ve eşi Sevim Akbıyık Hanımefendi, ülkemizin ve milletimizin güvenliği için Pençe-Kilit Harekât bölgesinde Bölücü Terör Örgütü’nün (BTÖ) hain saldırısında yaralanan, tedavisinin ardından Köyceğiz'e ailesinin yanında dönen Üsteğmen Mutlu Duran'a ve Irak Hakurt bölgesinde görevdeyken patlayıcı madde kazası nedeniyle yaralan ve tedavisinin ardından ailesinin yanına dönen İstihkam Astsubay Kıdemli Çavuş Hasan Acar'a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Vali Akbıyık'tan yaralı askerlere ziyaret

Vali Akbıyık'tan yaralı askerlere ziyaret, Ocak 2024 - 48 Haber Ajansı

Vatan uğruna, ay yıldızlı şanlı bayrağımız uğruna şehit düşen kahraman evlatlarımızın yad edildiği ziyarette Vali İdris Akbıyık, “Şehit düşen ve gazi olan evlatlarımızın kanı yerde kalmadı kalmayacak. Hiç şüpheniz olmasın Devletimiz son terörist etkisiz hale getirilinceye, Irak ve Suriye’deki terör bataklıkları tamamen kurutuluncaya kadar aziz milletimizin duası ve desteğiyle durmadan duraksamadan bu hainlere yaptıklarının hesabını soracaktır" dedi.

Ziyaretleri sırasında Vali İdris Akbıyık ve eşi Sevim Akbıyık Hanımefendiye Köyceğiz Kaymakamı Mustafa Maslak eşlik etti.

TAGS;

Muğla Valiliği

Muğla Valiliği Haberleri