Muğla Valiliği haberleri 1
HABER

Vali İdris Akbıyık'tan yeni yıl ziyaretleri

Bodrum | Haber | News

Bodrum
HABER

Muğla Valiliği haberleri

 

Muğla ilçe haberleri

48 Haber Ajansı (48HA) - 01.01.2024 - Vali İdris Akbıyık'tan yeni yıl ziyaretleri / New Year visits from Governor İdris Akbıyık

Muğla Valisi İdris Akbıyık, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ali Gemalmaz, İl Emniyet Müdürü Ali Canbolat ve Sahil Güvenlik Güney Ege Grup Komutanı Yarbay Akın Coşkunlar yılbaşı gecesini hem ziyaret hem de denetimlerle geçirdi.

Vali İdris Akbıyık'tan yeni yıl ziyaretleri 2

Vali İdris Akbıyık'tan yeni yıl ziyaretleri - 48 Haber Ajansı

Muğla Abide Hasan Nuri Öncüler Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde kalan büyükleri, kentte görev yapan güvenlik güçlerini, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gören çocukları ve yeni yıla görevi başında giren personeli ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı.

VIDEO

Muğla Valisi İdris Akbıyık ilk olarak Muğla Abide Hasan Nuri Öncüer Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde kalan büyükleri ziyaret etti. Büyüklerimizin her zaman yanında olduğunu belirten Vali İdris Akbıyık, "Sizler bizim başımızın tacısınız her zaman sizlerle beraberiz her zaman başımızın üstünde yeriniz var" diyerek yeni yıllarını kutladı.

Vali İdris Akbıyık'tan yeni yıl ziyaretleri - 48 Haber Ajansı 3

Vali İdris Akbıyık'tan yeni yıl ziyaretleri - 48 Haber Ajansı

Muğla Valisi İdris Akbıyık yılbaşı gecesi kentn güveni ve huzuru için sabaha kadar görev yapan polis ve jandarmayı şehir girişlerindeki yol kontrol noktalarında ziyaret etti. Polis, Jandarma ve yol uygulaması esnasında durdurulan sürücülerin yeni yıllarını kutladı. Personele görevlerinde başarılar diledi.

Vali İdris Akbıyık ve beraberindeki heyet daha sonra Muğla 112 Acil Çağrı Merkezi, Muğla İl Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezinde (GAMER), Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi nöbetci sağlık personeli ile çocuk servisinde tedavi gören çocukları ve yakınlarını ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı.

Muğla Valisi İdris Akbıyık, ziyaretlerin ardından Muğla Cumhuriyet Meydanı'na geçerek 2024'e vatandaşlarla birlikte girdi.

Vali İdris Akbıyık'tan yeni yıl ziyaretleri - 48 Haber Ajansı 4

Vali İdris Akbıyık'tan yeni yıl ziyaretleri - 48 Haber Ajansı

TAGS;

Muğla Valiliği

Muğla Valiliği Haberleri