Muğla Genel haberleri; Muğla Genel haber 1
HABER

2. Yarı yılın ilk zili çaldı

Muğla Genel | Haber | News

Muğla Genel
HABER

Dolgu değil doğru haber

Yayıncı notu

48 Haber Ajansı ve ajans çatısı altında yayın yapan internet haber sitelerinde yayınlanan haberlerdeki yazılı, sesli, video şeklindeki görüş, demeç, yorum ve açıklamalar kaynaklarına aittir. Görüş, demeç, yorum ve açıklamaları yayınlamamız; desteklediğimiz, onayladığımız, fikir birliği içinde olduğumuz ya da karşı olduğumuz anlamına gelmez.
Muğla hastaneleri

48 Haber Ajansı (48HA) - 05.02.2024 - 2. Yarı yılın ilk zili çaldı / The first bell of the 2nd semester rang

Muğla'da 2023-2024 eğitim öğretim yılının ikinci dönemi, 5 Şubat 2024 itibarıyla başladı. Sıradaki tatil Nisan ayında...

Muğla'da 167 bin 13 öğrenci, 5 Şubat itibarıyla ders başı yaptı. 2023-2024 eğitim öğretim yılının ikinci ara tatili, 8-12 Nisan 2024'te yapılacak. 11 Eylül 2023'te başlayan eğitim öğretim yılı, 14 Haziran 2024'te sona erecek.

Muğla İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay, Menteşe İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kömürcü eşliğinde Muğla Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde düzenlenen bayrak törenine katıldı.

İlk ders zili öncesinde topluca okunan İstiklal Marşı'nın ardından öğrenciler, sınıflarına geçerek ders başı yaptı. 8'inci ve 12'nci sınıf öğrencileriyle bir araya gelen Muğla İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay, öğrencilere yeni eğitim öğretim yılında başarılar diledi.

Muğla Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmenler odadı

2. Yarı yılın ilk zili çaldı, Muğla Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmenler odadı - 48 Haber Ajansı

İkinci dönemin sonunda sınav heyecanı yaşayacak olan 8. ve 12. sınıf öğrencileriyle bir süre sohbet eden Muğla İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay, derslerine düzenli çalışmaları ve kitap okumaları konusunda tavsiyelerde bulundu.

2023-2024 eğitim öğretim yılı başında, baştan sona yenilenerek öğrencilere hizmet vermeye devam eden öğrenci pansiyonunu ziyaret eden Muğla İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay, yerinde incelemelerde bulunarak faaliyetler hakkında bilgi aldı.

Ardından öğretmenler odasında öğretmenlerle bir araya gelen Muğla İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay, tüm meslektaşlarına sağlıklı, mutlu, başarılı bir dönem geçirmelerini diledi. İl Müdürü Çay konuşmasında şunları söyledi;

"Eğitimde Türkiye Yüzyılı hedefleri doğrultusunda, Muğla eğitim ailesi olarak bu dönem de tüm paydaşlarımızla birlikte koordineli bir şekilde azimle çalışmaya devam edeceğiz. Siz değerli öğretmenlerimizin özverili çalışmaları sayesinde çocuklarımızı geleceğe daha güçlü hazırlamaya, ilimizin eğitim çıtasını daha da yükseltmeye hep birlikte muktedir olacağız. Hepinize çalışmalarınızda kolaylıklar ve başarılar diliyorum. 2023-2024 eğitim öğretim yılının 2. dönemi eğitim ailemize hayırlı, uğurlu olsun."

Information!

Publisher's note: Opinions, statements, comments and explanations in the form of written, audio and video in the news published on 48 News Agency and internet news sites broadcasting under the umbrella of the agency belong to their sources. We publish opinions, statements, comments and statements; It does not mean that we support, approve, agree or oppose it.

Etkinlik Takvimi

TEK TIKLA TÜM MUĞLA - İlçe ilçe Muğla'daki etkinlikler. Konser, sergi, söyleşi, yarışma, spor, tiyatro, panel, anma, eylem, toplantı, sinema, imza günü, festival, kutlama vd... MUĞLA ETKİNLİK TAKVİMİ. TIKLA

Muğla hastaneleri

TAGS;

Muğla news

Muğla haberleri

Muğla Genel Haberleri