Muğla Genel haberleri; Muğla Genel haber 1
HABER

Muğla Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü değişti

Muğla Genel | Haber | News

Muğla Genel
HABER

Dolgu değil doğru haber

Yayıncı notu

48 Haber Ajansı ve ajans çatısı altında yayın yapan internet haber sitelerinde yayınlanan haberlerdeki yazılı, sesli, video şeklindeki görüş, demeç, yorum ve açıklamalar kaynaklarına aittir. Görüş, demeç, yorum ve açıklamaları yayınlamamız; desteklediğimiz, onayladığımız, fikir birliği içinde olduğumuz ya da karşı olduğumuz anlamına gelmez.
Muğla hastaneleri

48 Haber Ajansı (48HA) - 20.12.2023 - Muğla Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü değişti / Muğla Family and Social Services Provincial Director changed

Muğla Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü’nde görev değişimi. Isparta il müdürü Yakup Kütük Muğla’ya atandı. Müdürleri tanıyalım. 2021 yılında Muğla Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü olarak görevlendirilen Osman Toprakçı bir süre önce görevden alındı. 2017 yılında Cumhurbaşkanı Kararnamesi ile Isparta Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü olarak görevlendirilen Yakup Kütük Muğla’ya Muğla Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü olarak atandı. Muğla Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünde devir teslim töreni düzenlendi.

Muğla Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü değişti

Osman Toprakçı, Yakup Kütük (Saldn sağa)

Muğla Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür yardımcıları ve şube müdürlerinin katıldığı törende, Isparta Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nden Muğla Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü görevine atanan İl Müdürü Yakup Kütük, Osman Toprakçı’dan görevini devraldı. Toprakçı yeni il müdürüne çiçek sunarak başarılar diledi.

Müdürleri tanıyalım

Yakup Kütük

Muğla Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Yakup Kütük, 2023

Muğla Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Yakup Kütük, 2023

Aslen Ispartalı olan 1968 doğumlu yeni Muğla Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Yakup Kütük Isparta Merkez İmam Hatip Lisesinden mezun oldu. İlahiyat Fakültesinde okuyan Kütük, mecburi hizmetini Giresun, Eynesil İmam Hatip Lisesinde yaptı.

İlköüretim kurumlarında eğitimciliğin yanı sıra Isparta İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı görevinde de bulunan Yakup Kütük, 2012 yılından bu yana görev yaptığı Isparta Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne 2017 Tarihli ve 2017/248 Sayılı Üçlü Cumhurbaşkanlığı Kararnamesiyle asaleten atandı.

Yakup Kütük 2018 yılında Isparta'dan Ak Parti 27. Dönem Milletvekili aday adaylığı için istifa etti. 30.05.2018 tarihinde Isparta Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü görevine geri döndü.

Osman Toprakçı

Eski Muğla Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Osman Toprakçı, 2023

Eski Muğla Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Osman Toprakçı, 2023

İlk, orta ve lise eğitimini Muğla'da tamamlayan Osman Toprakçı, Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi mezunu. 2006 yılında SHÇEK Düzce Çocuk Yuvasında Öğretmen olarak ilk görevine başlayan Osman Toprakçı sırasıyla Düzce Çoçuk Yuvasında Öğretmenlik, Düzce Çocuk Evleri'nde öğretmenlik, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Özel Kalem Müdürlüğü, şube Müdürlüğü görevlerinde bulundu. 2018 yılında Muğla Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne Şube Müdürü olarak atandı.

2018 yılında Muğla Aile ve Sosyal Politikalar İl müdür Yardımcısı Vekili ve Muğla Abide Hasan Nuri Öncüer Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdür Vekili olarak görev aldı. 17.07.2020 tarihinde Muğla Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü vekili olarak görevlendirildi. 17.09.2021 tarihinden itibaren Muğla Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü olarak göreve atandı.

Muğla Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü değişti , 2023 Aralık

Muğla Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü değişti , 2023 Aralık

Information!

Publisher's note: Opinions, statements, comments and explanations in the form of written, audio and video in the news published on 48 News Agency and internet news sites broadcasting under the umbrella of the agency belong to their sources. We publish opinions, statements, comments and statements; It does not mean that we support, approve, agree or oppose it.

Etkinlik Takvimi

TEK TIKLA TÜM MUĞLA - İlçe ilçe Muğla'daki etkinlikler. Konser, sergi, söyleşi, yarışma, spor, tiyatro, panel, anma, eylem, toplantı, sinema, imza günü, festival, kutlama vd... MUĞLA ETKİNLİK TAKVİMİ. TIKLA

Muğla hastaneleri

TAGS;

Muğla Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü değişti

Muğla haberleri

Muğla Genel Haberleri